Terminarz Plusliga

Kolejka: 1

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
12.10.2018
Cerrad Czarni Radom
Jastrzębski Węgiel
18:00 0:3
12.10.2018
ONICO Warszawa
Cuprum Lubin
20:30 3:0
13.10.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Asseco Resovia Rzeszów
14:45 3:2
13.10.2018
MKS Będzin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:30 1:3
14.10.2018
GKS Katowice
Indykpol AZS Olsztyn
17:30 3:1
15.10.2018
Chemik Bydgoszcz
PGE Skra Bełchatów
18:00 3:2
29.11.2018
KPS Stocznia Szczecin
Trefl Gdańsk
- -:-

Kolejka: 2

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
17.10.2018
PGE Skra Bełchatów
MKS Będzin
17:00 3:1
17.10.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Jastrzębski Węgiel
18:00 2:3
17.10.2018
Cuprum Lubin
Chemik Bydgoszcz
18:00 1:3
17.10.2018
KPS Stocznia Szczecin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
18:00 0:3
17.10.2018
Indykpol AZS Olsztyn
Cerrad Czarni Radom
18:00 0:3
17.10.2018
Trefl Gdańsk
GKS Katowice
18:30 3:2
17.10.2018
Asseco Resovia Rzeszów
ONICO Warszawa
20:30 1:3

Kolejka: 3

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
19.10.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Chemik Bydgoszcz
18:00 3:0
20.10.2018
PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk
14:45 3:2
20.10.2018
Indykpol AZS Olsztyn
MKS Będzin
17:30 3:0
21.10.2018
Jastrzębski Węgiel
KPS Stocznia Szczecin
14:45 0:3
21.10.2018
Cuprum Lubin
Cerrad Czarni Radom
17:30 0:3
21.10.2018
ONICO Warszawa
Aluron Virtu Warta Zawiercie
20:00 3:1
22.10.2018
Asseco Resovia Rzeszów
GKS Katowice
18:00 0:3

Kolejka: 4

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
26.10.2018
GKS Katowice
Cuprum Lubin
18:00 0:3
26.10.2018
Cerrad Czarni Radom
ONICO Warszawa
20:30 3:0
27.10.2018
PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn
14:45 0:3
27.10.2018
Chemik Bydgoszcz
Aluron Virtu Warta Zawiercie
17:30 0:3
28.10.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Trefl Gdańsk
17:30 3:0
28.10.2018
KPS Stocznia Szczecin
Asseco Resovia Rzeszów
20:00 3:0
29.10.2018
MKS Będzin
Jastrzębski Węgiel
18:00 2:3

Kolejka: 5

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
02.11.2018
Indykpol AZS Olsztyn
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:30 1:3
03.11.2018
Jastrzębski Węgiel
PGE Skra Bełchatów
14:45 3:1
03.11.2018
Asseco Resovia Rzeszów
MKS Będzin
17:30 0:3
03.11.2018
Cuprum Lubin
KPS Stocznia Szczecin
20:00 0:3
04.11.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cerrad Czarni Radom
14:45 0:3
04.11.2018
Trefl Gdańsk
Chemik Bydgoszcz
17:30 3:1
04.12.2018
ONICO Warszawa
GKS Katowice
- -:-

Kolejka: 6

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
31.10.2018
Trefl Gdańsk
Indykpol AZS Olsztyn
18:00 3:2
07.11.2018
Chemik Bydgoszcz
Cerrad Czarni Radom
18:00 1:3
07.11.2018
MKS Będzin
Cuprum Lubin
18:00 1:3
07.11.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
GKS Katowice
18:00 3:1
07.11.2018
PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia Rzeszów
18:00 3:1
07.11.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Jastrzębski Węgiel
20:30 3:0
08.11.2018
KPS Stocznia Szczecin
ONICO Warszawa
20:30 3:1

Kolejka: 7

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
10.11.2018
Jastrzębski Węgiel
Trefl Gdańsk
14:45 3:0
10.11.2018
Cuprum Lubin
PGE Skra Bełchatów
17:30 0:3
10.11.2018
Indykpol AZS Olsztyn
Chemik Bydgoszcz
20:00 3:0
11.11.2018
Asseco Resovia Rzeszów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14:45 2:3
11.11.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
KPS Stocznia Szczecin
17:30 3:0
12.11.2018
MKS Będzin
ONICO Warszawa
18:00 1:3
12.11.2018
Cerrad Czarni Radom
GKS Katowice
20:30 3:0

Kolejka: 8

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
16.11.2018
Trefl Gdańsk
Asseco Resovia Rzeszów
18:00 1:3
16.11.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cuprum Lubin
20:30 3:0
17.11.2018
PGE Skra Bełchatów
ONICO Warszawa
14:45 3:0
17.11.2018
Chemik Bydgoszcz
GKS Katowice
17:30 -:-
18.11.2018
Indykpol AZS Olsztyn
Jastrzębski Węgiel
14:45 -:-
18.11.2018
KPS Stocznia Szczecin
Cerrad Czarni Radom
17:30 -:-
19.11.2018
MKS Będzin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
18:00 -:-

Kolejka: 9

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
23.11.2018
Cerrad Czarni Radom
MKS Będzin
18:00 -:-
23.11.2018
Asseco Resovia Rzeszów
Indykpol AZS Olsztyn
20:30 -:-
24.11.2018
GKS Katowice
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
24.11.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
PGE Skra Bełchatów
- -:-
25.11.2018
Cuprum Lubin
Trefl Gdańsk
- -:-
26.11.2018
Jastrzębski Węgiel
Chemik Bydgoszcz
- -:-
27.11.2018
ONICO Warszawa
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
19:00 -:-

Kolejka: 10

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
08.12.2018
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
08.12.2018
Trefl Gdańsk
ONICO Warszawa
- -:-
08.12.2018
PGE Skra Bełchatów
Cerrad Czarni Radom
- -:-
08.12.2018
Chemik Bydgoszcz
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
08.12.2018
Indykpol AZS Olsztyn
Cuprum Lubin
- -:-
08.12.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
08.12.2018
MKS Będzin
GKS Katowice
- -:-

Kolejka: 11

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
12.12.2018
Cerrad Czarni Radom
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
12.12.2018
ONICO Warszawa
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
12.12.2018
Asseco Resovia Rzeszów
Chemik Bydgoszcz
- -:-
12.12.2018
GKS Katowice
PGE Skra Bełchatów
- -:-
12.12.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Trefl Gdańsk
- -:-
12.12.2018
Cuprum Lubin
Jastrzębski Węgiel
- -:-
12.12.2018
KPS Stocznia Szczecin
MKS Będzin
- -:-

Kolejka: 12

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
15.12.2018
Asseco Resovia Rzeszów
Cuprum Lubin
- -:-
15.12.2018
Indykpol AZS Olsztyn
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
15.12.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
GKS Katowice
- -:-
15.12.2018
Chemik Bydgoszcz
MKS Będzin
- -:-
15.12.2018
Jastrzębski Węgiel
ONICO Warszawa
- -:-
15.12.2018
Trefl Gdańsk
Cerrad Czarni Radom
- -:-
15.12.2018
PGE Skra Bełchatów
KPS Stocznia Szczecin
- -:-

Kolejka: 13

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
22.12.2018
MKS Będzin
Trefl Gdańsk
- -:-
22.12.2018
Jastrzębski Węgiel
GKS Katowice
- -:-
22.12.2018
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Cuprum Lubin
- -:-
22.12.2018
PGE Skra Bełchatów
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
22.12.2018
KPS Stocznia Szczecin
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
22.12.2018
Cerrad Czarni Radom
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
22.12.2018
Chemik Bydgoszcz
ONICO Warszawa
- -:-

Kolejka: 14

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
21.11.2018
Cuprum Lubin
ONICO Warszawa
- -:-
30.11.2018
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
MKS Będzin
- -:-
29.12.2018
PGE Skra Bełchatów
Chemik Bydgoszcz
- -:-
29.12.2018
Asseco Resovia Rzeszów
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
29.12.2018
Indykpol AZS Olsztyn
GKS Katowice
- -:-
29.12.2018
Jastrzębski Węgiel
Cerrad Czarni Radom
- -:-
29.12.2018
Trefl Gdańsk
KPS Stocznia Szczecin
- -:-

Kolejka: 15

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
11.01.2019
Jastrzębski Węgiel
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
12.01.2019
MKS Będzin
PGE Skra Bełchatów
- -:-
12.01.2019
GKS Katowice
Trefl Gdańsk
- -:-
12.01.2019
ONICO Warszawa
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
12.01.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
12.01.2019
Cerrad Czarni Radom
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
12.01.2019
Chemik Bydgoszcz
Cuprum Lubin
- -:-

Kolejka: 16

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
19.01.2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie
ONICO Warszawa
- -:-
19.01.2019
Chemik Bydgoszcz
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
19.01.2019
GKS Katowice
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
19.01.2019
MKS Będzin
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
19.01.2019
Cerrad Czarni Radom
Cuprum Lubin
- -:-
19.01.2019
KPS Stocznia Szczecin
Jastrzębski Węgiel
- -:-
20.01.2019
Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów
- -:-

Kolejka: 17

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
02.02.2019
Trefl Gdańsk
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
02.02.2019
Jastrzębski Węgiel
MKS Będzin
- -:-
02.02.2019
Cuprum Lubin
GKS Katowice
- -:-
02.02.2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Chemik Bydgoszcz
- -:-
02.02.2019
Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów
- -:-
02.02.2019
Asseco Resovia Rzeszów
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
02.02.2019
ONICO Warszawa
Cerrad Czarni Radom
- -:-

Kolejka: 18

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
06.02.2019
GKS Katowice
ONICO Warszawa
- -:-
06.02.2019
MKS Będzin
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
06.02.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
06.02.2019
Cerrad Czarni Radom
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
06.02.2019
KPS Stocznia Szczecin
Cuprum Lubin
- -:-
06.02.2019
PGE Skra Bełchatów
Jastrzębski Węgiel
- -:-
06.02.2019
Chemik Bydgoszcz
Trefl Gdańsk
- -:-

Kolejka: 19

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
16.01.2019
GKS Katowice
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
09.02.2019
ONICO Warszawa
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
09.02.2019
Jastrzębski Węgiel
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
09.02.2019
Cuprum Lubin
MKS Będzin
- -:-
09.02.2019
Cerrad Czarni Radom
Chemik Bydgoszcz
- -:-
09.02.2019
Indykpol AZS Olsztyn
Trefl Gdańsk
- -:-
09.02.2019
Asseco Resovia Rzeszów
PGE Skra Bełchatów
- -:-

Kolejka: 20

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
16.02.2019
ONICO Warszawa
MKS Będzin
- -:-
16.02.2019
KPS Stocznia Szczecin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
16.02.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
16.02.2019
Chemik Bydgoszcz
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
16.02.2019
GKS Katowice
Cerrad Czarni Radom
- -:-
16.02.2019
PGE Skra Bełchatów
Cuprum Lubin
- -:-
16.02.2019
Trefl Gdańsk
Jastrzębski Węgiel
- -:-

Kolejka: 21

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
20.02.2019
ONICO Warszawa
PGE Skra Bełchatów
- -:-
20.02.2019
Cerrad Czarni Radom
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
20.02.2019
Jastrzębski Węgiel
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
20.02.2019
Cuprum Lubin
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
20.02.2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie
MKS Będzin
- -:-
20.02.2019
GKS Katowice
Chemik Bydgoszcz
- -:-
20.02.2019
Asseco Resovia Rzeszów
Trefl Gdańsk
- -:-

Kolejka: 22

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
23.02.2019
Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
23.02.2019
KPS Stocznia Szczecin
GKS Katowice
- -:-
23.02.2019
PGE Skra Bełchatów
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
23.02.2019
Trefl Gdańsk
Cuprum Lubin
- -:-
23.02.2019
Chemik Bydgoszcz
Jastrzębski Węgiel
- -:-
23.02.2019
MKS Będzin
Cerrad Czarni Radom
- -:-
23.02.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
ONICO Warszawa
- -:-

Kolejka: 23

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
02.03.2019
Cuprum Lubin
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
02.03.2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
02.03.2019
GKS Katowice
MKS Będzin
- -:-
02.03.2019
Asseco Resovia Rzeszów
Jastrzębski Węgiel
- -:-
02.03.2019
ONICO Warszawa
Trefl Gdańsk
- -:-
02.03.2019
Cerrad Czarni Radom
PGE Skra Bełchatów
- -:-
02.03.2019
KPS Stocznia Szczecin
Chemik Bydgoszcz
- -:-

Kolejka: 24

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
07.03.2019
Jastrzębski Węgiel
Cuprum Lubin
- -:-
09.03.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Cerrad Czarni Radom
- -:-
09.03.2019
Indykpol AZS Olsztyn
ONICO Warszawa
- -:-
09.03.2019
PGE Skra Bełchatów
GKS Katowice
- -:-
09.03.2019
Trefl Gdańsk
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-
09.03.2019
Chemik Bydgoszcz
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
09.03.2019
MKS Będzin
KPS Stocznia Szczecin
- -:-

Kolejka: 25

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
16.03.2019
Cuprum Lubin
Asseco Resovia Rzeszów
- -:-
16.03.2019
Aluron Virtu Warta Zawiercie
Indykpol AZS Olsztyn
- -:-
16.03.2019
GKS Katowice
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
- -:-
16.03.2019
MKS Będzin
Chemik Bydgoszcz
- -:-
16.03.2019
ONICO Warszawa
Jastrzębski Węgiel
- -:-
16.03.2019
Cerrad Czarni Radom
Trefl Gdańsk
- -:-
16.03.2019
KPS Stocznia Szczecin
PGE Skra Bełchatów
- -:-

Kolejka: 26

Data Gospodarz Gość Godzina Wynik
19.03.2019
GKS Katowice
Jastrzębski Węgiel
- -:-
23.03.2019
Trefl Gdańsk
MKS Będzin
- -:-
23.03.2019
Asseco Resovia Rzeszów
Cerrad Czarni Radom
- -:-
23.03.2019
ONICO Warszawa
Chemik Bydgoszcz
- -:-
23.03.2019
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
PGE Skra Bełchatów
- -:-
23.03.2019
Indykpol AZS Olsztyn
KPS Stocznia Szczecin
- -:-
23.03.2019
Cuprum Lubin
Aluron Virtu Warta Zawiercie
- -:-