News dnia

Siatkarskie gwiazdy na XV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia

News dnia

Dwóch zawodników odchodzi z Warszawy

News dnia

Informacja ws. udziału drużyny w XV Agrobex Memoriale Arkadiusza Gołasia

ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons
Aktualności
Trening w MONTA Beach Volley Club
W piątek nasi siatkarze zamienili Arenę Ursynów na MONTA Beach Volley Club. Pogoda sprzyjała, ale wbrew pozorom lekko nie było :)
Aktualności
Pierwszy trening przed sezonem 2019/2020 (wideo)
Siatkarze ONICO Warszawa wrócili do treningów! We wtorek w Arenie Ursynów odbyły się pierwsze zajęcia pod okiem Andrei Anastasiego. Zobaczcie, jak wyglądało to na zdjęciach!
Aktualności
Przedsezonowe badania w Centrum Medycznym Gamma
W poniedziałek 19 sierpnia sześciu zawodników ONICO Warszawa - Andrzej Wrona, Piotr Łukasik, Jakub Kowalczyk, Dominik Jaglarski, Michał Kozłowski i Patryk Niemiec - przeszło przedsezonowe badania w Centrum Medycznym Gamma. Zapraszamy do wysłuchania wypowiedzi dr n. med. Grzegorza Adamczyka i obejrzenia zdjęć z pierwszego spotkania naszych siatkarzy przed sezonem 2019/2020.
Aktualności
Mateusz Janikowski wypożyczony do Trefla Gdańsk
Mateusz Janikowski przedłużył kontrakt ze stołecznym klubem do 2023 roku! Najbliższe dwa sezony przyjmujący spędzi jednak na wypożyczeniu w Gdańsku.
Aktualności
Komunikat ONICO Warszawa
W związku ze złożeniem przez ONICO S.A., właściciela 100% akcji klubu, wniosku o ogłoszenie upadłości, Zarząd ONICO Warszawa informuje, że prowadzone są zaawansowane rozmowy z potencjalnymi inwestorami i sponsorami, którzy pozwolą utrzymać aktualny poziom sportowy zespołu. O ich przebiegu będziemy informować na bieżąco.
Aktualności
Odkupienie Win zostaje z ONICO Warszawa!
Winiarnia Odkupienie Win pozostaje w gronie sponsorów stołecznego klubu - nowa umowa sponsorska będzie obowiązywać przez cały nadchodzący sezon PlusLigi.
Fundacja ONICO
Podejmujemy liczne działania charytatywne pomagając dzieciom potrzebującym pomocy.