ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

1000 zdjęć na Instagramie. Zobacz najlepsze

Na profilu AZS Politechniki Warszawskiej na Instagramie jest już 1000 kwadratowych zdjęć. Z tej okazji stołeczny klub podzielił się z kibicami ciekawymi statystykami dotyczącymi swojej aktywności w tym fotograficznym serwisie społecznościowym.

AZS Politechnika Warszawska komunikację z kibicami poprzez aplikację Instagram rozpoczęła 1 października 2013 roku. - W 17 miesięcy poprzez Instagram podzieliliśmy się z fanami aż 1000 zdjęć. Daje to średnią 59 zdjęć na miesiąc. Słowo „zdjęcia” jest tu oczywiście skrótem myślowym, na Instagramie zamieszczamy bowiem nie tylko kwadratowe fotografie, ale i krótkie filmy video - powiedział Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Wspomniane video będziemy cały czas rozwijać. Już teraz pokazujemy najciekawsze akcje z meczów w slow motion. A od najbliższego ligowego spotkania naszej drużyny na instagramowym profilu publikować będziemy #instanews, czyli aktualności w formie maksymalnie 15-sekundowych filmików - zdradził.

Wśród 3127 osób obserwujących profil AZS Politechniki Warszawskiej na Instagramie aż 89 proc. to Polacy. W grupie tej są także Słowacy (4 proc.), Włosi (4 proc.), Amerykanie (1 proc.) i Brazylijczycy (1 proc.). Pozostały 1 proc. stanowią przedstawiciele innych narodowości, m.in. Francuzi, Hiszpanie, Rosjanie, Turcy i Chińczyczy. Aktywność kibiców nie ogranicza się tylko do obserwowania naszego klubu. Zamieszczone zdjęcia zebrały aż 227 833 „lajki” i 1544 komentarze. - Rekordowym miesiącem, jeśli chodzi o aktywność obserwujących, był luty 2015 roku. Wtedy to nasze treści publikowane na Instagramie uzyskały aż 33605 polubień - poinformował Adrian Komorowski.

Poniżej prezentujemy pięć zdjęć z profilu AZS Politechniki Warszawskiej na Instagramie, które cieszyły się największą sympatią fanów, czyli zebrały najwięcej polubień. Obejrzyjcie i... obserwujcie nas. Zachęcamy!

5 najlepszych zdjęć AZS Politechniki Warszawskiej na Instagramie:

1. Jakub Radomski z Wojciech Włodarczykiem po meczu AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów


2. Fotomontaż: trenera Jakuba Bednaruka #selfiezpucharem


3. Trener Jakub Bednaruk w rozmowie ze szkoleniowcem reprezentacji Polski - Stéphanem Antigą


4. Zwycięskie selfie po pokonaniu w wyjazdowym meczu Cerrad Czarnych Radom


5. Zwycięskie selfie po pokonaniu w wyjazdowym meczu MKS Banimeksu BędzinFot.: www.azspw.com