2,5 godziny dyskusji, czyli Inżynierowie na wykładzie


Spotkanie Marcina Bańcerowskiego, wiceprezesa AZS Politechniki Warszawskiej S.A. i trenera Jakuba Bednaruka ze studentami trwało aż 2,5 godziny. Przedstawiciele naszego klubu opowiadali o efektywnym zarządzaniu klubem siatkarskim.


Wydarzenie zorganizowało Studenckie Koło Naukowe Zarządzania Sportem Get Ready. - Dziękujemy serdecznie prelegentom, a przede wszystkim tym, którzy zdecydowali się spędzić z nami dzisiejsze popołudnie. Atmosfera była świetna, a dyskusja - bardzo żywa. Studenci zadawali ciekawe pytania, a od gości otrzymali dużo pożytycznych informacji - powiedziała Aleksandra Stocka, jedna z organizatorek. - Prezes Bańcerowski poruszył temat źródeł finansowania klubu siatkarskiego, sponsoringu, relacji z interesariuszami. Trener Bednaruk opowiedział z kolei o pozyskiwaniu i szkoleniu młodych zawodników - dodała.

Spotkanie ze studentami podobało się także przedstawicielom AZS Politechniki Warszawskiej. - Jestem pod wrażeniem. Młodzież jest głodna wiedzy. Dyskusja była naprawdę bardzo interesująca - skomentował Marcin Bańcerowski. - Dziękujemy SKN Zarządzania Sportem Get Ready za zaproszenie i polecamy się na przyszłość. Cieszymy się, że mamy w Warszawie tylu zdolnych ludzi, którzy chcą budować silne kluby sportowe. My zaś jesteśmy otwarci: wiemy, że w młodości siła. Ze spotkania wychodzimy pełni zapału do jeszcze cięższej pracy - zakończył optymistycznie.

Podczas spotkania, które odbyło się w budynku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, nie mogło zabraknąć elementu rywalizacji. Prelegenci zadali gościom pytanie: w którym sezonie Jakub Bednaruk po raz pierwszy zagrał w barwach AZS Politechniki Warszawskiej? Zwyciężczyni w nagrodę otrzymała klubowy szalik. - Od dzisiaj nie mamy żadnych wątpliwości co do tego, że zespół AZS Politechniki Warszawskiej budują ludzie z pasją! - podsumowała Aleksandra Stocka.


Fot.: Tomasz Adamaszek