3 godziny walki i przegrana z Transferem

AZS Politechnika Warszawska po trwającym trzy godziny i pełnym zwrotów akcji pojedynku przegrała w Arenie Ursynów z Transferem Bydgoszcz. Obie drużyny walczą o piąte miejsce w PlusLidze.

Spotkanie było bardzo emocjonujące. Lepiej rozpoczęli je Inżynierowie, którzy wygrali pierwszego seta 25:21. W drugim goście poderwali się do walki i zwyciężyli 25:21. Trzecia partia była najbardziej wyrównana. Zakończyła się dopiero po walce na przewagi. Nasza drużyna wygrała 29:27. W czwartym secie i tie-breaku znać o sobie dali Konstantin Cupković i Jakub Jarosz. Ich potężne zagrywki okazały się kluczowym elementem. Transfer wygrał więc 25:21 i 15:12 i postawił kolejny krok na drodze po piąte miejsce w PlusLidze.

MVP meczu wybrany został rozgrywający Transferu - Paweł Woicki.

Rewanż rozegrany zostanie w piątek 27 marca o 18.00 w bydgoskiej hali Łuczniczka.