ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

4 lutego mecz z podtekstami


4 lutego w Arenie Ursynów AZS Politechnika Warszawska podejmie Indykpol AZS Olsztyn. Będzie to mecz 23. kolejki PlusLigi.


W spotkaniu rozegranym w Olsztynie Politechnika pewnie wygrała 3-1. O powtórzenie rezultatu będzie jednak bardzo trudno. Indykpol AZS po zmianie trenera to zupełnie inna drużyna. Andrea Gardini, który zastąpił Krzysztofa Stelmacha, wniósł nową jakość, co ma przełożenie na poziom gry i wyniki. Olsztynianie w ostatnich tygodniach pokonali bowiem Asseco Resovię Rzeszów (3-2) i ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle (3-1).

Pojedynek AZS Politechniki Warszawskiej i Indykpolu AZS Olsztyn będzie miał podteksty. W zespole z Warmii występuje bowiem aż trzech zawodników, którzy w poprzednim sezonie grali w stolicy. Mowa o rozgrywającym - Juraju Zaťko, atakującym - Pawle Adamajtisie i libero - Michale Potera. Kibice z Warszawy doskonale znają także Grzegorza Szymańskiego i Macieja Zajdera, którzy barw Politechniki bronili w sezonach 2011/2012 i 2012/2013.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety są już w sprzedaży. Cena: 20 zł (normalne); 15 zł (ulgowe).

Zapraszamy!


Fot.: Tomasz Adamaszek