ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

7. czy 8. miejsce? Politechnika kończy sezon


W piątek 17 kwietnia siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej rozegrają ostatni oficjalny mecz w sezonie 2014/2015. Inżynierowie na wyjeździe zmierzą się z Cuprum Lubin. Stawką potyczki będzie siódme miejsce w PlusLidze.


W pierwszym spotkaniu, rozegranym w Arenie Ursynów, zawodnicy trenera Jakuba Bednaruka przegrali 1-3. Żeby awansować, muszą więc pokonać rywali 3-0 lub 3-1, a następnie zwyciężyć w złotym secie. - Sprawa siódmej lokaty wciąż jest otwarta - powiedział szkoleniowiec stołecznych graczy. - Mecz przed własną publicznością kompletnie nam nie wyszedł. Mało tego: był to nasz najsłabszy mecz w całym sezonie - dodał.

- W Lubinie rozegramy ostatni mecz w sezonie. Damy z siebie wszystko - zapewnił Krzysztof Bieńkowski, rozgrywający AZS Politechniki Warszawskiej. - Nie mamy nic do stracenia. Na pewno nie będziemy kalkulować: wyjdziemy na boisko i zagramy tak, jak najlepiej potrafimy - uśmiechnął się. - Wciąż wierzymy, że to my zajmiemy siódme miejsce. Byłby to naprawdę dobry wynik - zakończył.

Mecz rozpocznie się o 17.00. Poprowadzą go Waldemar Kobienia i Paweł Ignatowicz. Komisarzem zawodów będzie Jerzy Kajzer.


Fot.: Tomasz Adamaszek