ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

AL.BA. Sport Polska nowym sponsorem Politechniki


Firma AL.BA. Sport Polska została nowym sponsorem AZS Politechniki Warszawskiej. Umowa obowiązywać będzie przez trzy lata.


AL.BA. Sport Polska w sezonie 2013/2014 Politechnikę wspierać będzie finansowo. W sezonach 2014/2015 i 2015/2016 zapewni także komplet strojów meczowych i treningowych dla całego zespołu. - Niezmiernie cieszę się, że udało się dojść do porozumienia. Przekazane środki to dla nas spory zastrzyk gotówki - skomentowała prezes AZS Politechniki Warszawskiej, Jolanta Dolecka. - Mam przekonanie, że współpraca będzie owocna. Prezes AL.BA. Sport Polska - Domenico Altomonte to człowiek z pasją, który ma podobne do mojego spojrzenie na sport. Właśnie takich ludzi potrzebuje warszawska siatkówka - uśmiechnęła się.

- AZS Politechnika Warszawska to uznana marka. Na zaproszenie prezes Doleckiej gościłem na meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Choć Inżynierowie przegrali, z hali Torwaru wyszedłem zauroczony - powiedział Domenico Altomonte. - Atmosfera, jaka tam panowała, bardzo mi się spodobała. Nie wahałem się zatem. Błyskawicznie zdecydowałem się podjąć współpracę z klubem - wyjaśnił.

- Jestem pewien, że stroje marki GIVOVA, które dostarczy moja firma, zapewnią siatkarzom i sztabowi szkoleniowemu Politechniki komfort pracy - stwierdził Domenico Altomonte. - Zostaną uszyte z najlepszych jakościowo materiałów. Do tego będą modne i stylowe. W siatkówce bardzo ważna przecież jest też estetyka - dodał.

- AL.BA. Sport Polska istnieje od marca bieżącego roku. Dopiero wchodzimy więc na polski rynek, ale wiążemy z nim wielkie plany. Sponsorowanie Politechniki jest pierwszym krokiem w kierunku zbudowania wizerunku firmy - zdradził Domenico Altomonte.

AL.BA. Sport Polska jest wyłącznym dystrybutorem odzieży sportowej i rekreacyjnej marki GIVOVA oraz produktów medycznych marki Sport Medical. Celem firmy jest sprzedaż kolekcji odzieży sportowej, spełniającej oczekiwania osób aktywnych fizycznie w całej Polsce.


Fot. www.azspw.com