Andrzej Niemczyk w Warszawie. Konkurs dla kibiców

Andrzej Niemczyk, legendarny trener Złotek, w najbliższy piątek zawita do Warszawy. Wizyta szkoleniowca, który z siatkarską reprezentacją Polski kobiet zdobył dwa złote medale mistrzostw Europy, związana jest z premierą jego książki „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”. Biografia została napisana wspólnie z Markiem Bobakowskim.

Artykuł sponsorowany

Do spotkania dojdzie w piątek 6 listopada o godz. 18.00 w Empiku w Centrum Handlowym Arkadia, które mieści się przy al. Jana Pawła II 82. Podczas wieczoru autorskiego będzie można nabyć książkę z dedykacją lub autografem, zamienić z trenerem kilka słów oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Wstęp wolny. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

O książce „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”:
Bezkompromisowa autobiografia trenera „Złotek”. Twardziel. Kobieciarz. Facet, który zawsze mówi, co myśli. Dobry rozgrywający i jeszcze lepszy trener, za którym siatkarki gotowe były pójść w ogień... Andrzej Niemczyk to żywa legenda polskiego sportu. W tej autobiografii bez ogródek opowiada o tym, co przeżył. I szczerze mówi o ludziach, których spotkał na swojej drodze.
Nowotwór pokonany za pomocą litrów whisky i setek wizyt w kasynach. Burzliwe relacje z kobietami. Milion dolarów stracony w kilka sekund. Kulisy pracy z reprezentacją Polski, metody, dzięki którym doprowadził „Złotka” do podwójnego mistrzostwa Europy, oraz cała prawda o PZPS. Polskie środowisko siatkarskie do tej pory zamiatało wiele spraw pod dywan. Ta książka to zmieni.

AZS Politechnika Warszawska wraz z Wydawnictwem SQN przygotowała dla kibiców siatkówki konkurs. Nagrodą są oczywiście książki „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”. Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania - dwa wiedzowe i jedno opisowe. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania 1 i 2 oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie 3.

Pytania konkursowe:

  1. Jakie kraje reprezentowały w karierze córki Andrzeja Niemczyka: Małgorzata oraz Kinga?
  2. Kawalerem jakiego polskiego odznaczenia państwowego jest Andrzej Niemczyk i w którym roku je otrzymał?
  3. Biografię którego z trenerów przeczytałbyś/przyczytałabyś najchętniej? Uzasadnij.


Odpowiedzi przysyłać należy na adres e-mail: konkurs@azspw.com. Czekamy na nie do 10 listopada.


Fot.: Materiały prasowe