ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Andrzej Niemczyk w Warszawie. Konkurs dla kibiców

Andrzej Niemczyk, legendarny trener Złotek, w najbliższy piątek zawita do Warszawy. Wizyta szkoleniowca, który z siatkarską reprezentacją Polski kobiet zdobył dwa złote medale mistrzostw Europy, związana jest z premierą jego książki „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”. Biografia została napisana wspólnie z Markiem Bobakowskim.

Artykuł sponsorowany

Do spotkania dojdzie w piątek 6 listopada o godz. 18.00 w Empiku w Centrum Handlowym Arkadia, które mieści się przy al. Jana Pawła II 82. Podczas wieczoru autorskiego będzie można nabyć książkę z dedykacją lub autografem, zamienić z trenerem kilka słów oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Wstęp wolny. Więcej informacji dotyczących wydarzenia znaleźć można TUTAJ.

O książce „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”:
Bezkompromisowa autobiografia trenera „Złotek”. Twardziel. Kobieciarz. Facet, który zawsze mówi, co myśli. Dobry rozgrywający i jeszcze lepszy trener, za którym siatkarki gotowe były pójść w ogień... Andrzej Niemczyk to żywa legenda polskiego sportu. W tej autobiografii bez ogródek opowiada o tym, co przeżył. I szczerze mówi o ludziach, których spotkał na swojej drodze.
Nowotwór pokonany za pomocą litrów whisky i setek wizyt w kasynach. Burzliwe relacje z kobietami. Milion dolarów stracony w kilka sekund. Kulisy pracy z reprezentacją Polski, metody, dzięki którym doprowadził „Złotka” do podwójnego mistrzostwa Europy, oraz cała prawda o PZPS. Polskie środowisko siatkarskie do tej pory zamiatało wiele spraw pod dywan. Ta książka to zmieni.

AZS Politechnika Warszawska wraz z Wydawnictwem SQN przygotowała dla kibiców siatkówki konkurs. Nagrodą są oczywiście książki „Andrzej Niemczyk. Życiowy tie-break”. Co zrobić, aby wziąć udział w zabawie? Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania - dwa wiedzowe i jedno opisowe. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania 1 i 2 oraz udzielą najciekawszej odpowiedzi na pytanie 3.

Pytania konkursowe:

  1. Jakie kraje reprezentowały w karierze córki Andrzeja Niemczyka: Małgorzata oraz Kinga?
  2. Kawalerem jakiego polskiego odznaczenia państwowego jest Andrzej Niemczyk i w którym roku je otrzymał?
  3. Biografię którego z trenerów przeczytałbyś/przyczytałabyś najchętniej? Uzasadnij.


Odpowiedzi przysyłać należy na adres e-mail: konkurs@azspw.com. Czekamy na nie do 10 listopada.


Fot.: Materiały prasowe