ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Apel Klubu Kibica: „Wszyscy na biało!”


Z okazji meczu AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom apel do wszystkich fanów Inżynierów wystosował Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej.  „Wszyscy na biało!” - zachęcają najbardziej zagorzali miłośnicy stołecznej drużyny.


Oto treść apelu:
„Wiele wskazuje na to, że to będzie mecz jakiego w Warszawie dawno nie było. Po pierwsze: ze względu na wagę punktów w ligowej tabeli, po drugie: ze względu na dziesiąte urodziny Klubu Kibica, a po trzecie: ze względu na zadeklarowaną sporą liczbę kibiców gości. Przecież to pierwsze od kilku lat derby Mazowsza rozegrane w Warszawie, naszym mieście.

Dlatego przy okazji tego meczu chcę szczególnie zachęcić Kibiców Inżynierów, którzy zasiądą w sektorach innych niż B1 do włączenia się do dopingu. Tych z Was, którzy jeszcze nie mają biletu do zakupienia tych które jeszcze zostały na takim meczu nie może Was zabraknąć.

Wiem, że nasze wspaniałe cheerleaderki z Bell Arto AWF również wyjątkowo przygotowują się do tego meczu. Słowem wszystko dopinane jest na ostatni guzik. Zostaje jeden szczegół dajmy wszyscy z siebie wszystko: krzyczmy, klaszczmy, śpiewajmy, dobrze się bawmy, a wtedy o wynik nie musimy się martwić. Tradycyjna prośba, wszyscy na BIAŁO i do zobaczenia w piątek.

W imieniu Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej

Mateusz Stępień
Prezes stowarzyszenia”


Fot. Krystian Redlarski