Apel Klubu Kibica: „Wszyscy na biało!”


Z okazji meczu AZS Politechnika Warszawska - Cerrad Czarni Radom apel do wszystkich fanów Inżynierów wystosował Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej.  „Wszyscy na biało!” - zachęcają najbardziej zagorzali miłośnicy stołecznej drużyny.


Oto treść apelu:
„Wiele wskazuje na to, że to będzie mecz jakiego w Warszawie dawno nie było. Po pierwsze: ze względu na wagę punktów w ligowej tabeli, po drugie: ze względu na dziesiąte urodziny Klubu Kibica, a po trzecie: ze względu na zadeklarowaną sporą liczbę kibiców gości. Przecież to pierwsze od kilku lat derby Mazowsza rozegrane w Warszawie, naszym mieście.

Dlatego przy okazji tego meczu chcę szczególnie zachęcić Kibiców Inżynierów, którzy zasiądą w sektorach innych niż B1 do włączenia się do dopingu. Tych z Was, którzy jeszcze nie mają biletu do zakupienia tych które jeszcze zostały na takim meczu nie może Was zabraknąć.

Wiem, że nasze wspaniałe cheerleaderki z Bell Arto AWF również wyjątkowo przygotowują się do tego meczu. Słowem wszystko dopinane jest na ostatni guzik. Zostaje jeden szczegół dajmy wszyscy z siebie wszystko: krzyczmy, klaszczmy, śpiewajmy, dobrze się bawmy, a wtedy o wynik nie musimy się martwić. Tradycyjna prośba, wszyscy na BIAŁO i do zobaczenia w piątek.

W imieniu Klubu Kibica AZS Politechniki Warszawskiej

Mateusz Stępień
Prezes stowarzyszenia”


Fot. Krystian Redlarski