ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

AZS Politechnika Warszawska na Snapchacie

AZS Politechnika Warszawska od kilku lat aktywnie komunikuje się z kibicami poprzez Facebooka, Twittera i Instagrama. Teraz stołeczny klub obserwować będzie można także na Snapchacie.

- Klubowe konto w aplikacji Snapchat założyliśmy już dawno temu, ale szukaliśmy pomysłu na wykorzystanie tej platformy społecznościowej. Wreszcie nadszedł właściwy czas. Wszystkich użytkowników Snapchata zachęcamy do obserwowania nas - powiedział Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Treści prezentowany kibicom przez Snapchat będą wyjątkowe. Dlaczego? Przygotowywać je będą nie tylko pracownicy klubu, ale i... sami zawodnicy - poinformował.

Z ramienia drużyny AZS Politechniki Warszawskiej odpowiedzialny za projekt w sezonie 2015/2016 będzie przyjmujący Jakub Radomski. - Kuba bardzo dobrze radzi sobie w mediach społecznościowych. Mamy więc gwarancję, że wszystkie snapy będą nie tylko ciekawe, ale i odpowiednie dla kibiców w każdym wieku - uśmiechnął się Adrian Komorowski. - Snapchat to specyficzna platforma komunikacji. Kibice znajdą tam treści, których nie pokażemy ani na Facebooku, ani na Instagramie - dodał.

Pierwszy snap - AZS Politechnika Warszawska na SnapchaciePierwszy snap - AZS Politechnika Warszawska na Snapchacie
(fot. Jakub Radomski)

Jakub Radomski do powierzonego mu zadania podszedł bardzo ambitnie. - Choć snapy znikają po określonym czasie, postaramy się nie publikować byle czego. Każde zdjęcie i każdy film będą starannie przemyślane. Większość treści będzie mieć jednak humorystyczny charakter - obiecał siatkarz. - Serdecznie zachęcam kibiców do obserwowania naszego konta. Będzie się działo - zapewnił.

Jak znaleźć AZS Politechnikę Warszawską na Snapchacie? To bardzo łatwe. W zakładce Dodaj znajomych należy wpisać nazwę użytownika: azspw.


Fot.: www.azspw.com