AZS Politechnika Warszawska na Snapchacie

AZS Politechnika Warszawska od kilku lat aktywnie komunikuje się z kibicami poprzez Facebooka, Twittera i Instagrama. Teraz stołeczny klub obserwować będzie można także na Snapchacie.

- Klubowe konto w aplikacji Snapchat założyliśmy już dawno temu, ale szukaliśmy pomysłu na wykorzystanie tej platformy społecznościowej. Wreszcie nadszedł właściwy czas. Wszystkich użytkowników Snapchata zachęcamy do obserwowania nas - powiedział Adrian Komorowski, rzecznik prasowy AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Treści prezentowany kibicom przez Snapchat będą wyjątkowe. Dlaczego? Przygotowywać je będą nie tylko pracownicy klubu, ale i... sami zawodnicy - poinformował.

Z ramienia drużyny AZS Politechniki Warszawskiej odpowiedzialny za projekt w sezonie 2015/2016 będzie przyjmujący Jakub Radomski. - Kuba bardzo dobrze radzi sobie w mediach społecznościowych. Mamy więc gwarancję, że wszystkie snapy będą nie tylko ciekawe, ale i odpowiednie dla kibiców w każdym wieku - uśmiechnął się Adrian Komorowski. - Snapchat to specyficzna platforma komunikacji. Kibice znajdą tam treści, których nie pokażemy ani na Facebooku, ani na Instagramie - dodał.

Pierwszy snap - AZS Politechnika Warszawska na SnapchaciePierwszy snap - AZS Politechnika Warszawska na Snapchacie
(fot. Jakub Radomski)

Jakub Radomski do powierzonego mu zadania podszedł bardzo ambitnie. - Choć snapy znikają po określonym czasie, postaramy się nie publikować byle czego. Każde zdjęcie i każdy film będą starannie przemyślane. Większość treści będzie mieć jednak humorystyczny charakter - obiecał siatkarz. - Serdecznie zachęcam kibiców do obserwowania naszego konta. Będzie się działo - zapewnił.

Jak znaleźć AZS Politechnikę Warszawską na Snapchacie? To bardzo łatwe. W zakładce Dodaj znajomych należy wpisać nazwę użytownika: azspw.


Fot.: www.azspw.com