ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

AZS Politechnika z Fundacją DKMS Polska


W środę 9 kwietnia siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej wezmą udział w ogólnopolskim projekcie rejestracji potencjalnych dawców szpiku, który przeprowadzony zostanie w 104 uczelniach wyższych, w tym również na Politechnice Warszawskiej.


Projekt „Dla Ciebie to pięć minut, dla kogoś całe życie” to wielkie i bezinteresowne przedsięwzięcie zorganizowane przy współpracy i ogromnym wsparciu Studenckich Ambasadorów Fundacji DKMS Polska. Do finału akcji żacy w 46 miastach przygotowywali się przez ostatnie 2 miesiące. Dzięki innowacyjnej metodzie rejestracji dawców poprzez pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka Fundacja DKMS Polska - jako jedyna organizacja w Polsce - jest w stanie w ciągu dwóch dni zarejestrować tysiące nowych osób. 9 i 10 kwietnia rejestracja będzie prowadzona w ponad 180 punktach na terenie całego kraju.

Do pomocy przy rejestracji dołączył również zespół AZS Politechniki Warszawskiej. Jego przedstawiciele w środę 9 kwietnia o godz. 12.00 pojawią się w Audytorium Centralnym Fundacji - w Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych przy ul. Nowowiejskiej 15/19. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku lub dowiedzieć się czegoś więcej o działalności fundacji, serdecznie zapraszamy.


Fot.: Tomasz Adamaszek