AZS Politechnika z Fundacją DKMS Polska


W środę 9 kwietnia siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej wezmą udział w ogólnopolskim projekcie rejestracji potencjalnych dawców szpiku, który przeprowadzony zostanie w 104 uczelniach wyższych, w tym również na Politechnice Warszawskiej.


Projekt „Dla Ciebie to pięć minut, dla kogoś całe życie” to wielkie i bezinteresowne przedsięwzięcie zorganizowane przy współpracy i ogromnym wsparciu Studenckich Ambasadorów Fundacji DKMS Polska. Do finału akcji żacy w 46 miastach przygotowywali się przez ostatnie 2 miesiące. Dzięki innowacyjnej metodzie rejestracji dawców poprzez pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka Fundacja DKMS Polska - jako jedyna organizacja w Polsce - jest w stanie w ciągu dwóch dni zarejestrować tysiące nowych osób. 9 i 10 kwietnia rejestracja będzie prowadzona w ponad 180 punktach na terenie całego kraju.

Do pomocy przy rejestracji dołączył również zespół AZS Politechniki Warszawskiej. Jego przedstawiciele w środę 9 kwietnia o godz. 12.00 pojawią się w Audytorium Centralnym Fundacji - w Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych przy ul. Nowowiejskiej 15/19. Wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do grona potencjalnych dawców szpiku lub dowiedzieć się czegoś więcej o działalności fundacji, serdecznie zapraszamy.


Fot.: Tomasz Adamaszek