ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bartłomiej Mordyl w Politechnice. Skład zamknięty


AZS Politechnika Warszawska wreszcie zamknęła skład na sezon 2014/2015. Ostatnim zawodnikiem, który dołączył do drużyny Inżynierów, jest Bartłomiej Mordyl.


Dziewiętnastoletni środkowy trafił do stolicy na zasadzie wypożyczenia z Asseco Resovii Rzeszów.Mordyl ma w naszym zespole wypełnić lukę powstałą po odejściu Marcina Nowaka. - To młody i utalentowany siatkarz, idealnie wpisuje się więc w koncepcję naszej drużyny na sezon 2014/2015 - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Mordylowi o miejsce w wyjściowym składzie przyjdzie rywalizować z Mateuszem Sacharewiczem, Bartłomiejem Lemańskim i Waldemarem Świrydowiczem. Żaden z graczy nie jest tu na straconej pozycji - stwierdziła.

Dla Bartłomieja Mordyla gra w barwach AZS Politechniki Warszawskiej to duża szansa. Trener Jakub Bednaruk znany jest z tego, że nie boi się stawiać na niedoświadczonych siatkarzy, a ci - grając bez żadnej presji - rozgrywają świetne mecze. - Rok temu zaistniał Artur Szalpuk. Teraz okazję do pokazania swojego talentu będzie miał Bartłomiej Mordyl - uśmiechnęła się Jolanta Dolecka.

W AZS Politechnice Warszawskiej, oprócz Bartłomieja Mordyla, znajdują się: rozgrywający - Piotr Lipiński i Krzysztof Bieńkowski, atakujący - Paweł Mikołajczak i Patryk Strzeżek, przyjmujący - Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka, Michał Filip i Jakub Radomski, środkowi - Mateusz Sacharewicz, Bartłomiej Lemański i Waldemar Świrydowicz oraz libero - Maciej Olenderek. Drużyna prowadzona przez Jakuba Bednaruka i Konrada Copa nowy sezon PlusLigi zainauguruje w sobotę 4 października wyjazdowym meczem z Transferem Bydgoszcz.


Fot.: Anna Klepaczko