ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bartosz Kurek najlepszym siatkarzem lutego

Fot. PressFocus
Głosami kibiców Bartosz Kurek wybrany został najlepszym siatkarzem ONICO Warszawa w lutym 2019! Atakujący stołecznych wyprzedził w naszym comiesięcznym plebiscycie Bartosza Kwolka i Andrzeja Wronę.

W lutym siatkarze ONICO Warszawa rozegrali pięć meczów, z których wygrali cztery, a przegrali tylko jeden - po tie-breaku z PGE Skrą Bełchatów. Bartosz Kurek został MVP wyjazdowego spotkania z GKS-em Katowice, ale miał też olbrzymi wkład w pozostałe zwycięstwa - z Cerradem Czarnymi Radom, MKS-em Będzin i ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Łącznie w pięciu meczach rozegranych w lutym zdobył aż 104 punkty!

 - Czuję się zaszczycony. Mamy za sobą naprawdę fajny miesiąc. Obfitował on w dużo emocjonujących meczów, trudnych spotkań zakończonych zwycięstwami nad bardzo dobrymi przeciwnikami. Wydaje mi się, że po tak udanych kilku tygodniach na to wyróżnienie zasługiwał każdy z chłopaków w drużynie - powiedział nasz atakujący.

Nagrody dla najlepszego siatkarza miesiąca zapewniły firmy Łuksza i Caffe Grano, a od stycznia partnerem naszego cyklu głosowań jest także właściciel sklepów Time & More, który ufundował wszystkim dotychczasowym laureatom plebiscytu wyjątkowe zegarki. Więcej o naszym partnerze przeczytacie w TYM miejscu.