ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bednaruk i Pawliński uhonorowani za ortografię


Przed meczem z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle Burmistrz Dzielnicy Ursynów - Piotr Guział uhonorował przedstawicieli AZS Politechniki Warszawskiej. Trener Jakub Bednaruk i kapitan - Maciej Pawliński otrzymali pamiątkowe certyfikaty za udział w VIII Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa-Wróblewskiego.


- Gratuluję znajomości ortografii. Życzę Wam, Panowie, żebyście w meczach PlusLigi walczyli z taką samą zawziętością, z jaką mierzyliście się z trudnymi słowami podczas dyktanda - powiedział Piotr Guział. Słowa burmistrza zmobilizowały Inżynierów. W spotkaniu przeciwko ZAKSIE zaprezentowali oni nie tylko zawziętość, ale i ambicję oraz wolę walki. Mimo to nie udało im się pokonać wicemistrzów Polski.


Trener Jakub Bednaruk i Maciej Pawliński w VIII Ursynowskim Dyktandzie im. Andrzeja Ibisa-Wróblewskiego w kategorii VIP uplasowali się tuż za podium. Wicemistrzem Języka Polskiego został natomiast rzecznik prasowy AZS Politechniki - Adrian Komorowski, który nagrodę z rąk burmistrza Guziała odebrał bezpośrednio po sprawdzianie znajomości ortografii.


Fot. Tomasz Adamaszek