ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bij mistrza! - Politechnika zmierzy się ze Skrą


W niedzielę 11 stycznia w hali Torwaru dojdzie do siatkarskiego hitu. AZS Politechnika Warszawska podejmie mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Inżynierowie chcą zaskoczyć kibiców i wygrać z topową drużyną.


Młodym wilkom Jakuba Bednaruka przyjdzie zmierzyć się z ekipą naszpikowaną gwiazdami siatkówki, w tym czterema mistrzami świata: Mariuszem Wlazłym, Michałem Winiarskim, Karolem Kłosem i Andrzejem Wroną oraz kapitalnym argentyńskim duetem Nicolás Uriarte - Facundo Conte. - Nazwiska są imponujące, ale dla nas będzie to mecz, jak każdy inny. Wyjdziemy na boisko, żeby wygrać - mówią Inżynierowie. - Chcemy pobić mistrza - zapewniają zgodnie.

- Dla zawodników mecz, jak każdy inny (i bardzo dobrze), a dla nas i kibiców wyjątkowe widowisko. Spotkania z PGE Skrą zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem - uśmiechnęła się Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Na fanów czekać będą liczne atrakcje. Przed meczem odbędzie się prezentacja zawodników połączone ze spetkalem świateł, w którym aktywny udział wezmą kibice. Siatkarze obu drużyn wyrzucą w trybuny aż dwadzieścia cztery piłki. I wreszcie: każdy kibic będzie miał szansę na wygranie wycieczki do Egiptu - dodała zachęcająco.

Mecz rozpocznie się o 14.45. Poprowadzą go Piotr Dudek i Paweł Burkiewicz. Funkcję komisarza pełnić będzie Grzegorz Szewczyk. Transmisję z Torwaru przeprowadzi telewizja Polsat Sport. - Początek meczu zaplanowany jest na 14.45, ale na Łazienkowską zapraszamy już na 14.00. Wówczas na pewno nie przegapi się żadnej atrakcji - zakończyła Jolanta Dolecka.


Fot.: Tomasz Adamaszek