Bij mistrza! - Politechnika zmierzy się ze Skrą


W niedzielę 11 stycznia w hali Torwaru dojdzie do siatkarskiego hitu. AZS Politechnika Warszawska podejmie mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Inżynierowie chcą zaskoczyć kibiców i wygrać z topową drużyną.


Młodym wilkom Jakuba Bednaruka przyjdzie zmierzyć się z ekipą naszpikowaną gwiazdami siatkówki, w tym czterema mistrzami świata: Mariuszem Wlazłym, Michałem Winiarskim, Karolem Kłosem i Andrzejem Wroną oraz kapitalnym argentyńskim duetem Nicolás Uriarte - Facundo Conte. - Nazwiska są imponujące, ale dla nas będzie to mecz, jak każdy inny. Wyjdziemy na boisko, żeby wygrać - mówią Inżynierowie. - Chcemy pobić mistrza - zapewniają zgodnie.

- Dla zawodników mecz, jak każdy inny (i bardzo dobrze), a dla nas i kibiców wyjątkowe widowisko. Spotkania z PGE Skrą zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem - uśmiechnęła się Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Na fanów czekać będą liczne atrakcje. Przed meczem odbędzie się prezentacja zawodników połączone ze spetkalem świateł, w którym aktywny udział wezmą kibice. Siatkarze obu drużyn wyrzucą w trybuny aż dwadzieścia cztery piłki. I wreszcie: każdy kibic będzie miał szansę na wygranie wycieczki do Egiptu - dodała zachęcająco.

Mecz rozpocznie się o 14.45. Poprowadzą go Piotr Dudek i Paweł Burkiewicz. Funkcję komisarza pełnić będzie Grzegorz Szewczyk. Transmisję z Torwaru przeprowadzi telewizja Polsat Sport. - Początek meczu zaplanowany jest na 14.45, ale na Łazienkowską zapraszamy już na 14.00. Wówczas na pewno nie przegapi się żadnej atrakcji - zakończyła Jolanta Dolecka.


Fot.: Tomasz Adamaszek