ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bilety na mecz ONICO Warszawa — Cerrad Czarni Radom już w sprzedaży!

W meczu 15. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa podejmą przed własną publicznością Cerrad Czarnych Radom. Spotkanie odbędzie się w sobotę 30 grudnia o godzinie 18:00 w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety na wydarzenie już w sprzedaży!

Kup bilet.

Drużyna Stephane’a Antigi ma za sobą cztery zwycięstwa z rzędu – z Aluronem Virtu Wartą Zawiercie, Jastrzębskim Węglem, Asseco Resovią Rzeszów oraz Indykpolem AZS Olsztyn. Dzięki znakomitej serii warszawscy siatkarze awansowali na 4. miejsce w tabeli PlusLigi. W ostatnich spotkaniach znakomitą formę prezentuje młody przyjmujący ONICO Warszawa, Bartosz Kwolek, który w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn już po raz trzeci w sezonie został wyróżniony statuetką MVP. Po 13 kolejkach Cerrad Czarni Radom zajmują 11. lokatę. Nasi najbliżsi rywale zmagają się niestety z serią kontuzji. W październiku urazu doznał rozgrywający radomian, Dejan Vincic, a na początku grudnia ze składu wypadli atakujący Michał Filip i przyjmujący Kamil Kwasowski. W przypadku młodego atakującego, byłego gracza ONICO AZS Politechniki Warszawskiej, powrót na parkiet zajmie ok. dwóch miesięcy, dlatego zawodnik nie zdoła rozegrać spotkania przeciwko kolegom z poprzedniego klubu. Mecz z Cerrad Czarnymi Radom odbędzie się 30 grudnia o godzinie 18:00. Wejścia do hali COS Torwar zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców zachęcamy do odwiedzenia strefy zabaw – słONICOwy kącik. Do zobaczenia w hali Torwar!