ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bilety na mecz ONICO Warszawa — Indykpol AZS Olsztyn już w sprzedaży!

W meczu 13. kolejki fazy zasadniczej PlusLigi siatkarze ONICO Warszawa podejmą przed własną publicznością Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie odbędzie się we wtorek 12 grudnia o godzinie 19:00 w warszawskiej hali COS Torwar. Bilety na wydarzenie są już w sprzedaży!

Kup bilet.

Przed drużyną Stephane’a Antigi kolejne trudne spotkanie – tym razem stołeczna ekipa zmierzy się z Indykpolem AZS Olsztyn, w którym znakomitą grą zachwycają m.in. Jakub Kochanowski i Jan Hadrava. Po 11 kolejkach olsztynianie zajmują 5. pozycję w tabeli PlusLigi i wyprzedzają warszawian o zaledwie jeden punkt. W ostatnim meczu w hali COS Torwar siatkarze ONICO Warszawa w spektakularnym stylu pokonali ubiegłorocznych medalistów ligi – Jastrzębski Węgiel. W trzysetowym spotkaniu zdecydowanym bohaterem został Bartosz Kwolek. W drugim secie młody przyjmujący zdobył 4 punkty z rzędu i samodzielnie doprowadził do remisu 20:20, a w całym meczu uzbierał łącznie aż 19 oczek. Znakomity siatkarski spektakl oglądało aż 3500 kibiców, którzy po ostatniej akcji sprawili, że Torwar niemal odleciał z radości. Mecz z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się 12 grudnia o godzinie 19:00. Wejścia do hali COS Torwar zostaną otwarte na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Najmłodszych kibiców zachęcamy do odwiedzenia strefy zabaw – słONICOwy kącik. Oficjalnym partnerem meczu jest dzielnica Wola. Do zobaczenia w hali Torwar!