Bilety na mecz z Cuprum w sprzedaży

AZS Politechnika Warszawska sezon 2015/2016 PlusLigi zainauguruje 30 października meczem z Cuprum Lubin. Bilety na to wydarzenie trafiły właśnie do sprzedaży.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich do Areny Ursynów. PlusLiga wznawia swoje rozgrywki po wyjątkowo długiej, wakacyjnej przerwie - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Kibice mogli się już stęsknić. Ja sama nie mogę doczekać się inauguracyjnego spotkania - uśmiechnęła się. - Liczę, że obie drużyny stworzą świetne widowisko. Dysponują podobnym potencjałem, mecz powinien być więc zacięty - dodała.

AZS Politechnika Warszawska w sezonie 2014/2015 zajęła ósmą pozycję. Cuprum Lubin było o jedno miejsce wyżej. Po zakończeniu rozgrywek obie ekipy przemeblowały swoje składy. Z Politechniki odszedł rozgrywający Piotr Lipiński oraz jej motory napędowe w ataku - Artur Szalpuk i Aleksander Śliwka. Do Warszawy przeprowadzili się za to Paweł Zagumny, Guillaume Samica i Paweł Halaba. W Cuprum z kolei nie ma już Marcela Gromadowskiego, Jeroena Trommela, Ivana Borovnjaka i Dmytro Paszyckiego. W ich miejsce ściągnięto Mateusza Malinowskiego, Roberta Tähta, Keitha Pupharta i Marcusa Böhme.

Mecz rozpocznie się o 19.00. Bilety zakupić można przez Internet oraz w siedzibie klubu - przy ul. Waryńskiego 12a.

KUP BILET NA MECZ AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA - CUPRUM LUBINFot.: Paulina Aleksandrowicz