ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bilety na mecz z PGE Skrą w sprzedaży

Do kultowego dla kibiców meczu, w którym AZS Politechnika Warszawska zmierzy się z PGE Skrą Bełchatów, dojdzie 11 stycznia 2015 roku. Do hali Torwaru zapraszamy jednak już dziś. Rozpoczęliśmy właśnie sprzedaż biletów na to spotkanie.

- Już od kilku tygodni otrzymywaliśmy zapytania ze strony kibiców o bilety na mecz naszej drużyny z PGE Skrą Bełchatów. Choć dzielą nas od niego dwa miesiące, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom fanów - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Podczas spotkania z Jastrzębskim Węglem prowadzona była przedsprzedaż, a dzień później wystartowała sprzedaż internetowa. Od środy 12 listopada natomiast bilety kupować będzie można także w naszym Sklepie Kibica - poinformował.

Sklep Kibica mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Cena biletów to: 40 zł (normalne) i 30 zł (ulgowe) na miejsca w sektorach znajdujących się z boku boiska oraz 30 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe) na miejsca znajdujące się za boiskiem.

KUP BILETY NA MECZ


Fot.: Anna Klepaczko