ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bilety na mecz z ZAKSĄ już w sprzedaży

AZS Politechnika Warszawska rozpoczęła sprzedaż biletów na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, który w sobotę 31 stycznia rozegrany zostanie w hali Arena Ursynów. Wejściówki nabyć można przez Internet.

- Na meczu naszej drużyny z BBTS-em Bielsko-Biała, mimo świątecznego okresu, trybuny Areny Ursynów były prawie pełne. Na spotkaniu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle spodziewamy się kompletu publiczności - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - W hali na Pileckiego nasi siatkarze czują się jak ryby w wodzie. Liczę więc na korzystny wynik - uśmiechnęła się.

Cena biletów na mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle to 35 zł (25 zł - ulgowe) na trybuny dolne, usytuowane na płycie boiska oraz 30 zł (20 zł - ulgowe) na trybuny górne. - Podczas meczu z BBTS-em atmosfera w Arenie Ursynów była niesamowita. Jesteśmy pewni, że na spotkaniu z ZAKSĄ będzie jeszcze goręcej - stwierdziła prezes Jolanta Dolecka.

Jednocześnie informujemy, że zakończyła się internetowa sprzedaż biletów na zaplanowany na 11 stycznia mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów. Wejściówki na ten siatkarski hit zakupić będzie można wyłącznie w Sklepie Kibica przy ul. Waryńskiego 12a. Termin, w którym ostatnia pula biletów trafi do sprzedaży, podamy niebawem.

 

KUP BILETY NA MECZ Z ZAKSĄFot.: Tomasz Adamaszek