Bilety na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle wyprzedane!

Fot. Jakub Ćmil
Informujemy, że bilety na mecz z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zostały wyprzedane. Wtorkowy mecz z wicemistrzami Polski obejrzy komplet kibiców. Na trybunach stołecznej hali COS Torwar zasiądzie ponad 4800 kibiców.

We wtorek na stołecznych kibiców czekać będzie wyjątkowa atrakcja. Podczas meczu z kędzierzynianami w hali COS Torwar będzie można obejrzeć puchar zdobyty przez reprezentację Polski podczas tegorocznych mistrzostw świata! Serdecznie zapraszamy do zrobienia pamiątkowych zdjęć!

Tego dnia w hali Torwar będzie można zobaczyć także największe gwiazdy siatkówki. W meczu ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wystąpi aż pięciu tegorocznych mistrzów świata – po stronie ZAKSY: Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek i Aleksander Śliwka, natomiast w ONICO Warszawa: Damian Wojtaszek oraz Bartosz Kwolek.

Spotkanie ONICO Warszawa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle odbędzie się we wtorek 27 listopada o godzinie 19:00 w stołecznej hali COS Torwar. Wejścia do obiektu zostaną otwarte o godzinie 17:30. Najmłodszych kibiców stołecznej drużyny zapraszamy do Strefy Małego Kibica przygotowanej przez Fundację ONICO.