ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Bilety za 20 zł, a nagrody za tysiące


Bilety na mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem, który rozegrany zostanie w sobotę 8 listopada, kosztują tylko 20 złotych. Z hali Torwaru można będzie zaś wyjść z nagrodą o dużo większej wartości.


- Nasi partnerzy lubią mecze na Torwarze i chętnie pomagają nam uatrakcyjniać je dla kibiców - powiedziała, szeroko się uśmiechając, Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Po raz kolejny każdy miłośnik siatkówki, który przyjdzie do hali przy Łazienkowskiej, będzie mógł wygrać wspaniałe nagrody, w tym zagraniczne wycieczki - dodała.

Co będzie można wygrać w hali Torwaru? Wycieczkę do Maroka ufundowaną przez biuro podróży Neckermann Polska (więcej TUTAJ), wycieczkę ufundowaną przez firmę Allianz, weekend z Toyotą od Prestige Auto Toyota Okęcie i vouchery do naleśnikarni Creppa. - Jak widać, lista nagród jest długa. Aby dać sobie szansę na wygranie którejś z nich, wystarczy kupić bilet za 20 złotych (w przypadku uczniów, studetnów i emerytów - za 10 zł) - zakończyła Jolanta Dolecka.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel rozpocznie się o godz. 14.45. Kasy biletowe Torwaru czynne będą od 13.45. Bilety zakupić można również w Sklepie Kibica przy ul. Waryńskiego 12a oraz przez Internet (KUP BILET).


Fot.: Krystian Redlarski