Bilety za 20 zł, a nagrody za tysiące


Bilety na mecz AZS Politechniki Warszawskiej z Jastrzębskim Węglem, który rozegrany zostanie w sobotę 8 listopada, kosztują tylko 20 złotych. Z hali Torwaru można będzie zaś wyjść z nagrodą o dużo większej wartości.


- Nasi partnerzy lubią mecze na Torwarze i chętnie pomagają nam uatrakcyjniać je dla kibiców - powiedziała, szeroko się uśmiechając, Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Po raz kolejny każdy miłośnik siatkówki, który przyjdzie do hali przy Łazienkowskiej, będzie mógł wygrać wspaniałe nagrody, w tym zagraniczne wycieczki - dodała.

Co będzie można wygrać w hali Torwaru? Wycieczkę do Maroka ufundowaną przez biuro podróży Neckermann Polska (więcej TUTAJ), wycieczkę ufundowaną przez firmę Allianz, weekend z Toyotą od Prestige Auto Toyota Okęcie i vouchery do naleśnikarni Creppa. - Jak widać, lista nagród jest długa. Aby dać sobie szansę na wygranie którejś z nich, wystarczy kupić bilet za 20 złotych (w przypadku uczniów, studetnów i emerytów - za 10 zł) - zakończyła Jolanta Dolecka.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel rozpocznie się o godz. 14.45. Kasy biletowe Torwaru czynne będą od 13.45. Bilety zakupić można również w Sklepie Kibica przy ul. Waryńskiego 12a oraz przez Internet (KUP BILET).


Fot.: Krystian Redlarski