ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą

Fot. PressFocus
Czas na starcie z mistrzami Polski! Już w sobotę 17 listopada o godzinie 14:45 ONICO Warszawa zmierzy się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi.

Antoine Brizard: Bełchatów to znakomity zespół z wieloma utalentowanymi zawodnikami. Moim zdaniem ich największą zaletą jest mocny serwis, zwłaszcza w wykonaniu Wlazłego, Kochanowskiego, Szalpuka, a także Łomacza i Kłosa.

Po ostatnim meczu czujemy się dużo pewniej, ponieważ po dwóch przegranych zdobyliśmy ważne trzy punkty. Przed spotkaniami w Radomiu i w Szczecinie mieliśmy sporo ciężkich treningów i niestety nasze zmęczenie widać było na boisku. Teraz skupiamy się już na wielkim meczu z mistrzami Polski. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ekscytujące, ale i trudne spotkanie.

Sharone Vernon-Evans: PGE Skra Bełchatów to bardzo utalentowany zespół. Żeby z nimi wygrać musimy wyjść bardzo zmotywowani i agresywni i od początku przejąć kontrolę nad grą. Nasi najbliżsi rywale znakomicie spisują się w ataku i nie mówię tylko o atakującym, ale także o przyjmujących i środkowych. Nie możemy się więc skupiać na jednym zawodniku, ponieważ każdy z przeciwników może być naprawdę bardzo groźny. Czujemy się jednak znakomicie, jesteśmy gotowi na to starcie i bardzo chcemy wygrać. Po zwycięstwie w Sosnowcu i tygodniu dobrych treningów na pewno damy z siebie wszystko.