Brizard i Vernon-Evans przed meczem z PGE Skrą

Fot. PressFocus
Czas na starcie z mistrzami Polski! Już w sobotę 17 listopada o godzinie 14:45 ONICO Warszawa zmierzy się na wyjeździe z PGE Skrą Bełchatów. Zapraszamy do lektury przedmeczowych wypowiedzi.

Antoine Brizard: Bełchatów to znakomity zespół z wieloma utalentowanymi zawodnikami. Moim zdaniem ich największą zaletą jest mocny serwis, zwłaszcza w wykonaniu Wlazłego, Kochanowskiego, Szalpuka, a także Łomacza i Kłosa.

Po ostatnim meczu czujemy się dużo pewniej, ponieważ po dwóch przegranych zdobyliśmy ważne trzy punkty. Przed spotkaniami w Radomiu i w Szczecinie mieliśmy sporo ciężkich treningów i niestety nasze zmęczenie widać było na boisku. Teraz skupiamy się już na wielkim meczu z mistrzami Polski. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ekscytujące, ale i trudne spotkanie.

Sharone Vernon-Evans: PGE Skra Bełchatów to bardzo utalentowany zespół. Żeby z nimi wygrać musimy wyjść bardzo zmotywowani i agresywni i od początku przejąć kontrolę nad grą. Nasi najbliżsi rywale znakomicie spisują się w ataku i nie mówię tylko o atakującym, ale także o przyjmujących i środkowych. Nie możemy się więc skupiać na jednym zawodniku, ponieważ każdy z przeciwników może być naprawdę bardzo groźny. Czujemy się jednak znakomicie, jesteśmy gotowi na to starcie i bardzo chcemy wygrać. Po zwycięstwie w Sosnowcu i tygodniu dobrych treningów na pewno damy z siebie wszystko.