Brizard i Wrona o wygranej w Lubinie

Teraz możemy spokojnie wyruszyć na krótką przerwę świąteczną. Mimo to musimy jednak pozostać w pełni skupieni, bo już niedługo ostatnia kolejka w tym roku – powiedział po meczu z Cuprum Lubin Antoine Brizard.Znakomicie jest wygrywać w taki sposób! Bardzo dobrze spisywaliśmy się w dwóch pierwszych setach. W drugiej partii wygraliśmy, co prawda, tylko dwoma punktami, ale byliśmy pewni siebie i udawało nam się kontrolować wynik. W trzecim secie straciliśmy na początku dużo punktów, ale udało nam się dogonić rywali i w samej końcówce doprowadzić do wyrównania. Kolejne trzy punkty są nasze i to jest najważniejsze – dodał rozgrywający. – W trzecim secie była prawdziwa wojna nerwów. Pokazaliśmy jednak, że jesteśmy drużyną, która się nie poddaje, obojętnie jaki byłby wynik, bo w trzecim secie przegrywaliśmy chyba sześcioma punktami. Cały czas powtarzaliśmy sobie, że to wygramy i wygraliśmy. Niestety robiliśmy dużo błędów, jednak w końcówce zaryzykowaliśmy parę razy i to się opłaciło. Wygraliśmy i tym bardziej cieszy zwycięstwo, bo było niby 3:0, ale ten ostatni set podniósł wszystkim ciśnienie. Wydaje mi się, że mecz mógł podobać się kibicom – powiedział po meczu kapitan ONICO Warszawa, Andrzej Wrona. Fot. PressFocus