Bruno Romanutti przed meczem z Cuprum Lubin

Fot. PressFocus
W środę 21 listopada o godzinie 18:00 ONICO Warszawa zmierzy się na wyjeździe z Cuprum Lubin. Zapraszamy do lektury przedmeczowej wypowiedzi Bruno Romanuttiego.

Bruno Romanutti: Uważam, że w pierwszym meczu sezonu, w którym zmierzyliśmy się właśnie z Cuprum, poradziliśmy sobie bardzo dobrze. Mecz rewanżowy może być już jednak zupełnie inny, ponieważ zarówno my, jak i rywale, rozegraliśmy kilka spotkań z innymi przeciwnikami i nasza forma zmieniła się z biegiem meczów.

Jeśli chodzi o grę Cuprum, myślę, że to zespół z dobrą obroną i przyjęciem. Lubinianie popełniają też bardzo mało błędów w ataku. My musimy zagrać w bloku równie dobrze, jak za pierwszym razem i przede wszystkim musimy być skuteczni w ataku.

Cieszymy się, że to już ostatnie wyjazdowe spotkanie z serii. Podróżowanie pięć razy z rzędu do innych miast jest trudne, ponieważ oznacza to mniej czasu na treningi, co bardzo komplikuje sprawę. Bardzo lubimy grać we własnej hali, przed naszymi kibicami, ale skupiamy się na tym, żeby dać z siebie wszystko w meczu z Lubinem. Do Warszawy chcemy wrócić ze zwycięstwem – to ważne po przegranej ze Skrą oraz przed trudnym spotkaniem z ZAKSĄ, które wreszcie odbędzie się przed własną publicznością.