Chcesz rozpocząć siatkarski hit? Weź udział w aukcji

Mecz AZS Politechniki Warszawskiej z PGE Skrą Bełchatów rozpocznie jeden z kibiców. Stołeczny klub w porozumieniu z władzami PlusLigi wystawił na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pierwszy gwizdek w tym siatkarskim hicie.

Aukcja rozpoczęła się w czwartek 8 stycznia, a zakończy w sobotę 10 stycznia o godz. 13.30. - Jak co roku wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Los chciał, że w dniu, w któym zagra ona po raz dwudziesty trzeci, my w hali Torwaru zmierzymy się z mistrzem Polski - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Postanowiliśmy wykorzystać ten fakt i tak oto na licytację trafiła możliwość otwarcia tego spotkania. To nie lada gratka dla każdego kibica - uśmiechnął się.

Cena wywoławcza pierwszego gwizdka w meczu AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów to 10 zł. - Liczymy jednak, że nasza atrakcja zostanie sprzedana znacznie drożej. Podobną licytację zorganizowaliśmy dwa lata temu. Wówczas pierwszy gwizdek w meczu AZS Politechnika Warszawska - Indykpol AZS Olsztyn osiągnął cenę 200 zł - przypomniał Marcin Bańcerowski.


Przejdź do aukcji pierwszego gwizdka w meczu AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Zwycięzca licytacji wykona pierwszy gwizdek rozpoczynający spotkanie AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów, stojąc przy słupku pierwszego sędziego. Następnie akcje i cały mecz będzie prowadziła para sędziowska wyznaczona na ten mecz. - Z osobą, która zdecyduje się zapłacić najwięcej, skontaktujemy się drogą mailową. W wiadomości podamy wszelkie szczegóły - zakończył Bańcerowski.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów rozegrany zostanie w niedzielę 11 stycznia. Jego początek zaplanowano na godz. 14.45.


Fot.: www.azspw.com