ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Czas na granie. AZS PW rozpoczyna serię sparingów

Siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej wkraczają w ostatnią fazę przygotowań do sezonu 2015/2016 PlusLigi. Już w najbliższy weekend Inżynierowie wezmą udział w pierwszym z serii turniejów towarzyskich, dzięki którym sprawdzą swoją aktualną formę.

Drużyna trenera Jakuba Bednaruka weźmie udział w czterech turniejach. - W najbliższy weekend będzie można nas zobaczyć w Suwałkach. Naszymi przeciwnikami będą tam LOTOS Trefl Gdańsk i miejscowy Ślepsk lub ukraiński zespół Kazhany Barkom Lwów - powiedział Bednaruk. - Tydzień później wybierzemy się do Lidzbarka, gdzie zagramy z Indykpolem AZS Olsztyn i Cerrad Czarnymi Radom. 16-18 zaprezentujemy się warszawskim kibicom. W tych dniach odbędzie się bowiem X Memoriał Zdzisława Ambroziaka. A na koniec - na tydzień przez PlusLigą - zagramy w Nidzicy - poinformował szkoleniowiec.

Podczas wyjazdów na sparingi drużyna AZS Politechniki Warszawskiej będzie miała okazję zgrać się nie tylko na boisku, ale i poza nim. - Przed turniejem w Suwałkach wybierzemy się w rejs po kanałach w Augustowie - uśmiechnął się Jakub Bednaruk.


Plan turniejów towarzyskich z udziałem AZS Politechniki Warszawskiej:

26-27 września: VI Memoriał Józefa Gajewskiego (Suwałki)
Uczestnicy: AZS Politechnika Warszawska, LOTOS Trefl Gdańsk, Kazhany Barkom Lwów, Ślepsk Suwałki.

1-3 października: Mecze drużyn PlusLigi w Lidzbarku
Uczestnicy: AZS Politechnika Warszawska, Indykpol AZS Olsztyn, Cerrad Czarni Radom.

16-18 października: X Memoriał Zdzisława Ambroziaka (Warszawa)
Uczestnicy: AZS Politechnika Warszawska, Asseco Resovia Rzeszów, PGE Skra Bełchatów, LOTOS Trefl Gdańsk, Indykpol AZS Olsztyn, Łuczniczka Bydgoszcz.

24-25 października: Turniej w Nidzicy
Uczestnicy: w trakcie ustalania.


Fot.: Tomasz Adamaszek