Decathlon i ONICO Warszawa rozpoczynają współpracę

Fot. Jacek Wójcikowski
Sklep Decathlon dołącza do grona partnerów ONICO Warszawa. Nowa umowa z popularnym sklepem sportowym będzie obowiązywać do końca sezonu 2018/2019. Witamy na pokładzie!

Bardzo cieszymy się, że tak rozpoznawalna marka, jaką bez wątpienia jest Decathlon, dołączyła do grona partnerów ONICO Warszawa. Za nami wiele wspólnych projektów, które zaowocowały rozpoczęciem stałej współpracy w nowym sezonie PlusLigi. Naszym wspólnym celem jest promowanie sportu wśród warszawian, więc jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie bardzo owocna. Witamy w drużynie ONICO Warszawa, gramy razem! – powiedział wiceprezes ONICO Warszawa, Adam Polak.

Pierwszy sklep Decathlon, międzynarodowego producenta i dystrybutora odzieży oraz sprzętu sportowego, powstał w 1976 r. we Francji. W Polsce pierwsze otwarcie sklepu tej sieci miało miejsce w 2001 r. na warszawskim Targówku, a obecnie w naszym kraju istnieje aż ponad 50 sklepów Decathlon, zatrudniających ponad 3000 osób.

Misją sieci Decathlon jest umożliwianie jak największej liczbie osób czerpania radości i korzyści płynących z uprawiania sportu. Pragnąc, aby każdy mógł sobie pozwolić na zakup sprzętu i odzieży sportowej, niezależnie od zasobności portfela czy miejsca zamieszkania, firma nieustannie doskonali swoją ofertę. Produkty Decathlon są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie online, dzięki czemu sieć może realizować swoją misję na terenie całego kraju. Tym, co wyróżnia sklepy Decathlon, jest możliwość testowania produktów na miejscu, dzięki czemu każda wizyta w sklepie przeradza się we wspaniałą sportową przygodę dla całej rodziny, a kompetentna ekipa, którą łączy sportowa pasja, chętnie służy pomocą w wyjaśnianiu kwestii technicznych.

Aby stworzyć klientom optymalne warunki do dokonywania sportowych zakupów, Decathlon zapewnia również bogaty zakres usług. Na terenie sklepu będzie można skorzystać z serwisu rowerowego czy narciarskiego, oraz stworzyć personalizowany produkt z termonadrukiem. Ponadto wyjątkowym udogodnieniem są kioski Projekt +, w których można zamówić każdy produkt znajdujący się w ofercie Decathlon, a niedostępny w sklepie stacjonarnym, a także punkty Click and Collect, w których szybko i wygodnie zamawia się i odbiera zakupy. Dodatkowo Decathlon oferuje sprzedaż na raty, Kartę Decathlon oraz Karty podarunkowe.

Nasz nowy partner będzie obecny na wszystkich domowych meczach ONICO Warszawa. W hali COS Torwar na stołecznych kibiców będzie czekać m.in. specjalna strefa sportu  Decathlon. Na warszawskich fanów siatkówki czekać będą również wyjątkowe konkursy i wydarzenia w sklepach z udziałem naszych zawodników i sztabu.