ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Derby Mazowsza już w piątek, Arena Ursynów na biało

W piątek 17 stycznia dojdzie do derbów Mazowsza. W Arenie Ursynów zmierzą się ze sobą AZS Politechnika Warszawska i Cerrad Czarni Radom.

- Już teraz czuję się podekscytowany - powiedział trener Inżynierów, Jakub Bednaruk. - Choć mecz z Indykpolem AZS Olsztyn był dla nas bardzo ważny, więcej emocji dostarczą z pewnością „Gran Derbi” - uśmiechnął się. Szkoleniowiec związany jest z Radomiem. - Radom to moje miasto, ale zrobię wszystko, żeby w najbliższym meczu to AZS Politechnika Warszawska była górą - stwierdził.

W meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej w Radomiu Politechnika przegrała 0-3. Teraz jednak Inżynierowie grają znacznie lepiej. - Czas na rewanż! - zapowiedzieli zgodnie. Z pewnością pomóc mogą im kibice, którzy licznie stawią się na Pileckiego. - Wszystkich fanów naszej drużyny prosimy, aby ubrali się na biało. Stwórzmy w Arenie Ursynów niezapomnianą atmosferę - zaapelował Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej.

Mecz rozpocznie się o 18.00. Poprowadzą go Andrzej Kuchna i Piotr Król. Komisarzem zawodów będzie Sławomir Supa.Fot. Krystian Redlarski