Derby Mazowsza już w piątek, Arena Ursynów na biało

W piątek 17 stycznia dojdzie do derbów Mazowsza. W Arenie Ursynów zmierzą się ze sobą AZS Politechnika Warszawska i Cerrad Czarni Radom.

- Już teraz czuję się podekscytowany - powiedział trener Inżynierów, Jakub Bednaruk. - Choć mecz z Indykpolem AZS Olsztyn był dla nas bardzo ważny, więcej emocji dostarczą z pewnością „Gran Derbi” - uśmiechnął się. Szkoleniowiec związany jest z Radomiem. - Radom to moje miasto, ale zrobię wszystko, żeby w najbliższym meczu to AZS Politechnika Warszawska była górą - stwierdził.

W meczu pierwszej rundy fazy zasadniczej w Radomiu Politechnika przegrała 0-3. Teraz jednak Inżynierowie grają znacznie lepiej. - Czas na rewanż! - zapowiedzieli zgodnie. Z pewnością pomóc mogą im kibice, którzy licznie stawią się na Pileckiego. - Wszystkich fanów naszej drużyny prosimy, aby ubrali się na biało. Stwórzmy w Arenie Ursynów niezapomnianą atmosferę - zaapelował Klub Kibica AZS Politechniki Warszawskiej.

Mecz rozpocznie się o 18.00. Poprowadzą go Andrzej Kuchna i Piotr Król. Komisarzem zawodów będzie Sławomir Supa.Fot. Krystian Redlarski