ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Dodatkowe bilety na półfinał z Jastrzębskim

Fot. Jakub Ćmil
Bilety na pierwszy półfinałowy mecz PlusLigi ONICO Warszawa - Jastrzębski Węgiel rozeszły się w ekspresowym tempie, ale wciąż macie możliwość zagwarantowania sobie miejsca na trybunach. Do sprzedaży trafiły bowiem wejściówki na cztery dodatkowe sektory!

BILETY NA PÓŁFINAŁ PLUSLIGI

Pierwszy mecz półfinału fazy play-off z Jastrzębskim Węglem odbędzie się we wtorek 16 kwietnia o godz. 20:30. Spotkanie to cieszy się gigantycznym zainteresowaniem wśród kibiców ONICO, którzy w ciągu niespełna 24 godzin wykupili wszystkie wejściówki. Wielu fanów nie zdążyło z zagwarantowaniem sobie miejsca na trybunach, ale dostaną oni jeszcze jedną szansę!

Mając na uwadze rangę meczu i liczbę chętnych postanowiliśmy uruchomić sprzedaż na cztery dodatkowe sektory, które zostaną dostawione na płycie hali, tak jak to miało miejsce podczas starć z Asseco Resovią Rzeszów i PGE Skrą Bełchatów. Bilety kosztują 60 złotych (nie ma biletów ulgowych - cena jest taka sama dla wszystkich), a kupować je można za pośrednictwem strony www.bilety.onicowarszawa.pl.

Zaznaczamy, że widoczność z miejsc na tych sektorach może być ograniczona.

Mamy nadzieję, że w walce o finał będziecie z nami. Zapraszamy na trybuny!