ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Dominik Jaglarski zostaje w ONICO

Fot. PressFocus
Przed sezonem 2018/2019 Dominik Jaglarski podpisał roczny kontrakt z ONICO Warszawa, z zapisem umożliwiającym przedłużenie umowy na kolejny sezon. Klub zdecydował się na skorzystanie z tej opcji, a tym samym 21-letni libero zostaje w stolicy na dłużej!

Dominik Jaglarski został zawodnikiem ONICO przed sezonem 2018/2019. Był to dla niego powrót do Warszawy, bo w przeszłości występował już w stołecznej drużynie. Umowa została podpisana na rok z opcją przedłużenia o kolejny. Klub z niej skorzystał, a to oznacza, że "Jaglar" zostaje w stolicy przynajmniej do końca sezonu 2019/2020.

- Cieszę się z możliwości pozostania w stolicy na następny rok. Warszawa jest bardzo bliska mojemu sercu, spędziłem tutaj kilka sezonów, a w każdym następnym utożsamiałem się z nią jeszcze bardziej. To będzie kolejny mały krok w mojej karierze, który mam nadzieję zaowocuje w przyszłości. Patrząc przez pryzmat tego sezonu widzę, w których elementach mam największe braki i skrupulatnie będę starał się je wyeliminować - powiedział Jaglarski.

- Dominik jest wartościowym członkiem zespołu, dlatego zdecydowaliśmy się na przedłużenie współpracy. Zależy nam na tym, by dalej promować młodych i utalentowanych zawodników z Warszawy i okolic, tak jak bywało to do tej pory. Liczymy, że w przyszłości będziemy mogli cieszyć się ze wspólnych sukcesów - dodał Piotr Gacek, prezes ONICO Warszawa. 

Dominik Jaglarski urodził się 20 czerwca 1997 roku. Karierę rozpoczynał w Nowym Dworze Mazowieckim. Następnie występował dla stołecznego MOS-u Wola Warszawa, skąd przed sezonem 2015/2016 trafił do AZS-u Politechniki Warszawskiej. W drużynie prowadzonej wówczas przez Jakuba Bednaruka nie przebił się do składu i zaledwie po roku trafił do drugoligowego BBTS-u Bielsko Biała, a pod koniec 2017 roku na skutek kontuzji Kajetana Marka został awansowany do plusligowego zespołu bielszczan. W sezonie 2017/2018 wystąpił w 16 meczach, natomiast latem 2018 roku ponownie trafił do warszawskiego klubu, w którym zostaje na dłużej.