ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

„Drużyna” już w kinach. Inżynierowie polecają


Od kilku dni na ekranach kin zobaczyć można film
„Drużyna”, przedstawiający kulisy pracy reprezenacji Polski mężczyzn w piłce siatkowej. Widzieli go już zawodnicy AZS Politechniki Warszawskiej, którzy gościli na uroczystej premierze.

W Multikinie w Złotych Tarasach pojawili się Paweł Mikołajczak, Marcin Nowak, Maciej Olenderek, Jakub Radomski, Mateusz Sacharewicz, Patryk Strzeżek i Waldemar Świrydowicz. Na premierze obecny był również Artur Szalpuk, który spożytkował w ten sposób wolny dzień po powrocie z obozu reprezentacji Polski juniorów. W Multikinie gościli także trener Jakub Bednaruk i statystyk - Bartosz Kaczmarek. Jakie były ich wrażenia po projekcji?

- Film jest naprawdę interesujący. Gratuluję twórcom pomysłu i wykonania - ocenił Artur Szalpuk. - Mnie również się podobało. Muszę jednak przyznać, że liczyłem na zaskoczenie, a na ekranie zobaczyłem to, co doskonale znam z pracy w klubie - podsumował z kolei Jakub Radomski. - Fabuła rzeczywiście była dość oczywista, ale zdjęcia i muzyka to najwyższy poziom - zauważył Mateusz Sacharewicz. - Reżyser próbuje przybliżyć fanom siatkówki to, co każdy siatkarz czuje przed meczem, ale też w jego trakcie i po zawodach. Są momenty, które obrazują radość po zwycięstwie i smutek po porażce. Więcej nie zdradzę - dodał z uśmiechem środkowy naszego zespołu.

Film „Drużyna” ocenił także trener Jakub Bednaruk. Szkoleniowiec naszej ekipy opinią podzielił się na Twitterze


- Film pokazuje to, co każdy widz chciałby zobaczyć. Mnie również zabrakło w nim elementu zaskoczenia - przeanalizował Mateusz Sacharewicz. - „Drużyna” przedstawia kibicom życie siatkarzy podczas zgrupowania kadry. Widzowie dowiedzą się z niego, jak wyglądają przejazdy na mecze, zajęcia w czasie wolnym, a nawet posiłki ich idoli - zabrał głos Bartosz Kaczmarek. - Kibice w kinie będą mogli poczuć atmosferę szatni i poznać emocje, jakie towarzyszą zawodnikom. Film ten zatem to obowiązkowa pozycja dla każdego fana siatkówki - zakończył statystyk naszej ekipy.Fot.: www.azspw.com