ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Dzielnica Ursus dołączyła do programu „Gmina, dzielnica, miasto”

W programie „Gmina, dzielnica, miasto” weźmie udział dzielnica Ursus. Będzie ona partnerem meczu ONICO Warszawa - Asseco Resovia Rzeszów. - Piłka siatkowa to popularna dyscyplina w dzielnicy Ursus. Lokalny klub  UKS „Iskra” szkoli blisko 200 adeptów w różnych kategoriach wiekowych.  Współpraca z klubem ONICO Warszawa, występującym w siatkarskiej PlusLidze, z pewnością stworzy możliwości  rozwoju dla naszych młodych siatkarzy, a także będzie zachęcać dzieci i młodzież z terenu dzielnicy do uprawiania sportu - skomentowała Urszula Kierzkowska, burmistrz dzielnicy Ursus. - Jesteśmy przekonani, że udział w projekcie wpłynie na popularyzację siatkówki w Ursusie - powiedział Marcin Nowak, były siatkarz ONICO Warszawa, a obecnie manager projektu „Gmina, dzielnica, miasto”. - Po cichu liczymy też na to, że znajdziemy tam siatkarskie perełki, które za jakiś czas będą z dumą nosić koszulkę naszego klubu - uśmiechnął się. [caption id="attachment_22856" align="aligncenter" width="600"]Przedstawiciele dzielnicy Ursus i ONICO Warszawa podpisują umowę o współpracy (fot. dzielnica Ursus)
Przedstawiciele dzielnicy Ursus i ONICO Warszawa podpisują umowę o współpracy
(fot. dzielnica Ursus)
[/caption]

Przed dzielnicą Ursus do programu „Gmina, dzielnica, miasto” dołączyły gminy Piastów i Żyrardów. - Pracujemy nad kolejnymi umowami. Już niedługo przedstawimy nowych partnerów - zakończył Marcin Nowak.

ONICO Warszawa od zeszłego sezonu realizuje program „Gmina, dzielnica, miasto”, zapraszając kolejne samorządy do współpracy, angażując zawodników i trenerów i – przede wszystkim – zarażając dzieci i młodzież miłością do siatkówki. Program od samego początku cieszy się ogromną popularnością. Udział w nim bierze coraz więcej warszawskich gmin i dzielnic.