ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

eBilet – nowy system sprzedaży biletów na mecze ONICO

Od 1 września karnety i bilety na mecze ONICO Warszawa, których stołeczni siatkarze będą gospodarzami, będzie można kupić poprzez stronę internetową ebilet.pl. — Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z platformą eBilet. Naszym wspólnym celem jest nie tylko dotarcie do większej liczby fanów siatkówki, lecz także ułatwienie zakupu wejściówek na mecze naszej drużyny. Współpraca ze stroną eBilet umożliwi również bliższy kontakt z fanami naszej drużyny, dla których przygotowaliśmy sporą niespodziankę. Więcej informacji na ten temat podamy już wkrótce — powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa. — Bardzo cieszymy się z powodu nawiązania współpracy z ONICO Warszawa w charakterze wyłącznego operatora biletowego. Jesteśmy przekonani, że olbrzymie doświadczenie i zastosowanie najnowocześniejszej technologii, przyniosą bardzo korzystne efekty dla kibiców i dla Klubu. Dziękujemy za zaufanie. Jako lider rynku w Polsce, oferujący bilety na najważniejsze wydarzenia kulturalne, muzyczne oraz sportowe, zapewniamy, że spełnimy oczekiwania fanów siatkówki i przyczynimy się do ułatwienia zakupu wejściówek na mecze ONICO Warszawa. Chcemy aby frekwencja na meczach ONICO stale wzrastała, a nasze partnerstwo przyczyniało się do rozwoju warszawskiej siatkówki — powiedział Marcin Matuszewski prezes eBilet Polska. eBilet.pl to lider internetowej sprzedaży biletów w branży kulturalno-rozrywkowej w Polsce. Współpracuje z największymi krajowymi i międzynarodowymi organizatorami imprez, świadcząc usługi sprzedaży indywidualnej, korporacyjnej, a także promocji i kompleksowej obsługi imprez. Firma oferuje systemy sprzedaży biletów i kontroli wejść na wszystkie wydarzenia kulturalne i sportowe. Od soboty 1 września wejściówki będzie można nabyć na platformie eBilet oraz na oficjalnej stronie ONICO Warszawa. Od tego dnia sprzedaż na stronie eventim.pl nie będzie już dostępna. W trakcie sezonu bilety na wszystkie domowe mecze ONICO Warszawa będzie można nabyć w sieci salonów Empik, a w dniu spotkania również w kasach hali Torwar. Regulamin sprzedaży oraz cennik dostępne są w zakładce „Bilety”. Przypominamy, że wysyłka karnetów zakupionych na platformie Eventim rozpocznie się w połowie września. Dokładamy wszelkich starań, aby zmiana platformy biletowej była dla Państwa jak najmniej odczuwalna. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt poprzez nasze profile społecznościowe i pod adresem: bilety@onicowarszawa.pl