ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Elegancko przez cały sezon


Trenerzy AZS Politechniki Warszawskiej na każdy mecz wychodzą ubrani w garnitury. Taki sam strój noszą pozostali członkowie sztabu drużyny oraz pracownicy klubu odpowiedzialni za organizację ligowych spotkań. To wynik współpracy AZS Politechniki Warszawskiej z firmą ELEGANT z Tuszyna.


Granatowe garnitury są nie tylko eleganckie, ale i zwyczajnie ładne. - Wyglądają świetnie - komentowali kibice już po pierwszym meczu sezonu 2013/2014, na którym szkoleniowcy pojawili się w strojach firmy ELEGANT. „Trenerzy Politechniki jak zwykle nie zawiedli. Świetnie przygotowali zespół do rozgrywek i świetnie wyglądają w tych nowych granatowych garniturach” - tak wpis z kolei pojawił się na jednym z forów internetowych.

Odpowiedni wygląd reprezentantów AZS Politechniki Warszawskiej to zasługa Marka Kapuścińskiego, współwłaściciela firmy ELEGANT, który zdecydował się wesprzeć klub. I to zupełnie bezinteresownie, nie chciał bowiem w zamian nawet reklamy. - Jesteśmy jednak bardzo wdzięczni panu Markowi, a ten artykuł jest jedną z formą podziękowania - uśmiechnął się Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki. - Garnitur uszyty przez firmę ELEGANT sam noszę z dużą przyjemnością - dodał.

Firma ELEGANT istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją klasycznej odzieży męskiej. Wsród jej produktów znaleźć można garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze i kurtki. Oryginalny krój i odpowiednia jakość garnituru jest niewątpliwie oznaką statusu mężczyzny. Dobrze skrojony, uszyty z doskonałej tkaniny i solidnie wykończony wskazuje, że jego właściciel jest człowiekiem sukcesu. Zarówno osoby nastawione na klasykę, jak i te preferujące luźny, niezobowiązujący styl znajdą dla siebie coś odpowiedniego w prezentowanej bogatej ofercie produktów.Fot.: Tomasz Adamaszek