Elegancko przez cały sezon


Trenerzy AZS Politechniki Warszawskiej na każdy mecz wychodzą ubrani w garnitury. Taki sam strój noszą pozostali członkowie sztabu drużyny oraz pracownicy klubu odpowiedzialni za organizację ligowych spotkań. To wynik współpracy AZS Politechniki Warszawskiej z firmą ELEGANT z Tuszyna.


Granatowe garnitury są nie tylko eleganckie, ale i zwyczajnie ładne. - Wyglądają świetnie - komentowali kibice już po pierwszym meczu sezonu 2013/2014, na którym szkoleniowcy pojawili się w strojach firmy ELEGANT. „Trenerzy Politechniki jak zwykle nie zawiedli. Świetnie przygotowali zespół do rozgrywek i świetnie wyglądają w tych nowych granatowych garniturach” - tak wpis z kolei pojawił się na jednym z forów internetowych.

Odpowiedni wygląd reprezentantów AZS Politechniki Warszawskiej to zasługa Marka Kapuścińskiego, współwłaściciela firmy ELEGANT, który zdecydował się wesprzeć klub. I to zupełnie bezinteresownie, nie chciał bowiem w zamian nawet reklamy. - Jesteśmy jednak bardzo wdzięczni panu Markowi, a ten artykuł jest jedną z formą podziękowania - uśmiechnął się Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki. - Garnitur uszyty przez firmę ELEGANT sam noszę z dużą przyjemnością - dodał.

Firma ELEGANT istnieje na rynku od 1995 roku. Zajmuje się produkcją klasycznej odzieży męskiej. Wsród jej produktów znaleźć można garnitury, marynarki, spodnie, płaszcze i kurtki. Oryginalny krój i odpowiednia jakość garnituru jest niewątpliwie oznaką statusu mężczyzny. Dobrze skrojony, uszyty z doskonałej tkaniny i solidnie wykończony wskazuje, że jego właściciel jest człowiekiem sukcesu. Zarówno osoby nastawione na klasykę, jak i te preferujące luźny, niezobowiązujący styl znajdą dla siebie coś odpowiedniego w prezentowanej bogatej ofercie produktów.Fot.: Tomasz Adamaszek