ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Gacek: Cieszymy się, że ONICO może być częścią 30. Biegu Niepodległości

Fot. Jakub Ćmil
Prezes ONICO Warszawa Piotr Gacek wziął udział w konferencji prasowej przed 30. Biegiem Niepodległości. Stołeczny klub jest partnerem Biegu w wyjątkowym dla Polski roku, w którym świętujemy stulecie odzyskania Niepodległości.

- To dla całego klubu ONICO Warszawa wyjątkowy moment. Bardzo cieszymy się, że możemy wziąć udział w tym wielkim wydarzeniu, jakim jest 30. Bieg Niepodległości. Jesteśmy nowym partnerem, ale nasza współpraca z Miastem Stołecznym i Aktywną Warszawą trwa już od dawna. Naszym priorytetem jest promowanie aktywnego trybu życia nie tylko wśród młodzieży, ale całej społeczności Warszawy i robimy to wspólnymi siłami. Dziękuję przedstawicielom Miasta za to, że umożliwili nam stanie się częścią kolejnego, wielkiego projektu - powiedział Piotr Gacek.

- Podczas Biegu Niepodległości aktywność fizyczna w wyjątkowy sposób łączy się z patriotyzmem, który w niedzielę wypełni nasze serca. Życzę wszystkim uczestnikom, żeby do mety dotarli zdrowo i mogli świętować ten wyjątkowy dzień - dodał prezes ONICO Warszawa.

We wtorek 6 listopada w Biurze Zawodów w PKiN pojawili się siatkarze stołecznego zespołu, którzy pomagali przy wydawaniu pakietów startowych. ONICO Warszawa jest też fundatorem nagród w kategorii „Najlepszy warszawiak” i „Najlepsza warszawianka”.
 

Bieg Niepodległości jest ostatnim i zarazem największym biegiem cyklu Warszawskiej Triady Biegowej. Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa organizuje ten bieg, aby na sportowo uczcić wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę Niepodległości. Co roku 11 listopada bieg startuje o godzinie 11:11. Biegacze mają do pokonania 10 km. Bieg Niepodległości to największy bieg uliczny w Warszawie, w tym roku będzie liczył 20 tysięcy uczestników. Zawodnicy ustawiają się na starcie w dwóch kolumnach – białej i czerwonej tworząc najdłuższą żywą flagę Polski.