Global Express zostaje z ONICO

Fot. PressFocus
ONICO Warszawa i Global Express ponownie przedłużyły współpracę! Nowa umowa sponsorska będzie obowiązywać do końca sezonu 2019/2020.

Firma Global Express wspiera naszą drużynę od 2016 roku. – Cieszymy się, że nasza współpraca z ONICO Warszawa będzie kontynuowana. Jesteśmy dumni, że dzięki działaniom sponsorskim mogliśmy przyczynić się do tegorocznego sukcesu drużyny, jakim było wicemistrzostwo kraju. Czujemy wielką przyjemność z bycia sponsorem klubu i z ogromną ciekawością oraz zaangażowaniem obserwujemy dalsze poczynania ONICO, czekając na jeszcze więcej emocji także w europejskich pucharach – powiedział Michał Grzybowski, prezes zarządu Global Express.

Global Express jest stabilną i nowoczesną firmą funkcjonującą w zakresie usług kurierskich oraz logistycznych, której działalność rozpoczęła się w 2002 roku w Warszawie. Przez ten okres założyciele i pracownicy zapracowali na coś, co jest największym ukoronowaniem ich wysiłków – zaufanie Klientów. Priorytetem firmy jest stałe usprawnianie jakości świadczonych usług. Elastyczne formy działania sprawiają, że Global Express to firma niezwykle innowacyjna i otwarta na wymogi stawiane przez rynek. Aby kompleksowo obsługiwać Klientów, współpracuje z partnerami, za pośrednictwem których usługi kurierskie realizowane są niemal na całym świecie. Szybkie serwisy po Warszawie i województwie mazowieckim nadal pozostają główną gałęzią biznesu. Więcej informacji na temat naszego sponsora znajduje się na oficjalnej stronie internetowej: https://www.globalexpress.pl/