Global Express zostaje z ONICO Warszawa

Global Express zostaje z ONICO Warszawa

Global Express i ONICO Warszawa wciąż będą grać w jednej drużynie. Firma kurierska podpisała nową umowę o współpracy ze stołecznym klubem.

– Nasza wspólna droga do sukcesu rozpoczęła się rok temu. Dziś zaś możemy pochwalić się przedłużeniem umowy. Bardzo się z tego cieszymy – powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes ONICO Warszawa. – Biznesowi partnerzy darzą nas zaufaniem, na co dowodem są podpisane właśnie dokumenty. A to nie koniec dobrych wieści. W najbliższych dniach przedstawimy kolejnych partnerów, którzy zostają z nami – dodał.

– Po roku owocnej współpracy nie musieliśmy się długo zastanawiać. Dalej będziemy grać razem z ONICO Warszawa – zakomunikował Michał Grzybowski, prezes firmy Global Express. – Wierzymy, że w nadchodzącym sezonie drużyna prowadzona przez Stéphane’a Antigę powalczy o medale w PlusLidze. A my się do tego przyczynimy – uśmiechnął się.

Global Express jest stabilną i nowoczesną firmą funkcjonującą w zakresie usług kurierskich oraz logistycznych. Jej działalność rozpoczęła się w 2002 roku w Warszawie. Przez ten okres zapracowała na coś, co jest największym ukoronowaniem jej wysiłków i wkładu pracy – zaufanie klientów. Priorytetem firmy jest stałe usprawnianie jakości świadczonych usług. Elastyczne formy działania czynią firmę Global Express niezwykle innowacyjną i otwartą na wymogi stawiane przez rynek. Więcej informacji o jej standardach i usługach znaleźć można na stronie internetowej: www.globalexpress.pl.

Leave a Reply