ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Głosujemy na najlepszego siatkarza listopada

Fot. PressFocus
Dobiegł końca kolejny miesiąc zmagań w sezonie 2018/2019 PlusLigi. W listopadzie siatkarze ONICO Warszawa rozegrali pięć spotkań, w których odnieśli dwa zwycięstwa. Do Was należy decyzja, który z zawodników stołecznej ekipy prezentował się w tym czasie najlepiej.

Niemal cały listopad podopieczni Stephane'a Antigi spędzili w rozjazdach. Zaczęło się od przegranej w Szczecinie (1:3), po której ONICO pokonało MKS Będzin (3:1). MVP tego spotkania został były zawodnik ekipy Gido Vermeulena, Rafael Araujo. Później warszawianie musieli uznać wyższość PGE Skry Bełchatów (0:3), by ponownie sięgnąć po trzy punkty w rywalizacji z Cuprum Lubin (3:1). Najlepszym graczem tego spotkania uznano z kolei Bartosza Kwolka. Siatkarze ONICO powrócili do hali Torwar dopiero pod koniec miesiąca, ale przed kompletem publiczności nie udało im się zatrzymać rozpędzonej ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

ZAGŁOSUJ NA NAJLEPSZEGO SIATKARZA ONICO W LISTOPADZIE

Pamiętajcie, że aby wziąć udział w ankiecie, musicie zalogować się na swój profil w Programie Lojalnościowym. Za oddany głos otrzymacie dodatkowy 1 punkt do Waszego konta.