ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Graham Vigrass i Andrzej Wrona o meczu z Cuprum Lubin

Fot. PressFocus
Jak wygrane spotkanie z lubinianami skomentowali środkowi ONICO Warszawa? Zapraszamy do lektury wypowiedzi Grahama Vigrassa i obejrzenia materiału wideo z Andrzejem Wroną.

Graham Vigrass:

Bardzo podobała mi się atmosfera, jaką stworzyli nasi kibice. Za nami bardzo dobre otwarcie sezonu i wrażenia po moim pierwszym meczu w Warszawie są wyłącznie pozytywne.

W pierwszych dwóch setach obie drużyny grały na bardzo podobnym poziomie, o naszym sukcesie decydowały detale. Trzeci set był dużo lepszy w naszym wykonaniu, pomijając tylko drobne problemy w końcówce. Myślę, że dzisiaj naszym najmocniejszym elementem była współpraca pomiędzy blokiem i obroną. W bloku podbijaliśmy dużo ataków gości, a pozostali zawodnicy dobrze spisywali się w defensywie.

Moje wrażenia z pierwszych dwóch tygodni w Polsce są jak najbardziej pozytywne. Warszawa bardzo mi się podoba, choć na razie nie miałem okazji do zwiedzenia wielu miejsc. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie się to zmieni.

 

Andrzej Wrona: