ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Grupa Assiduus sponsorem ONICO Warszawa

Fot. Jakub Ćmil
Od czerwca 2019 Grupa Assiduus jest sponsorem wspierającym ONICO Warszawa. Witamy na pokładzie!

Assiduus (z łac. wytrwały) to firma świadcząca usługi doradcze, której priorytetem jest zapewnienie Klientom kompleksowej architektury finansowej umożliwiającej stabilny wzrost na lata. Grupa Assiduus zatrudnia zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, oferujących wsparcie we wszystkich istotnych filarach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstw.

- Assiduus to Strategia, Stabilność, Satysfakcja, a są to czynniki sukcesu zarówno dla sportu, jak i biznesu. Motto biznesowe naszej firmy to utrzymanie wyniku 3:0 dla biznesu naszych Klientów: 1:0 za doradztwo biznesowe i pozyskiwanie kapitału na własny rozwój, 2:0 za doradztwo i optymalizację energetyczną, 3:0 za doradztwo ubezpieczeniowe i dbanie o zdrowie pracowników poprzez dostęp do prywatnej opieki medycznej. Zarówno w sporcie, jak i w biznesie liczy się końcowy wynik, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć drużynę, która reprezentuje mistrzowski poziom – powiedział prezes Grupy Assiduus, Maciej Urban.

- Grupa Assiduus w swojej dziedzinie prezentuje bardzo wysoką jakość oferowanych usług. Cały czas dąży do osiągania mistrzowskich wyników, a dla ONICO współpraca z partnerami, których celem jest nieustanny rozwój, jest niezwykle wartościowa. Jesteśmy przekonani, że wspólnie osiągniemy duże sukcesy – powiedział wiceprezes ONICO Warszawa, Adam Polak.