Hit już za miesiąc. Zainauguruje ważne obchody


Dokładnie za miesiąc w Warszawie dojdzie do siatkarskiego hitu. 11 stycznia AZS Politechnika Warszawska w hali Torwaru podejmie mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Bilety na ten mecz sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Na spotkaniu z drużyną Skry, w której składzie są mistrzowie świata: Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos i Andrzej Wrona, organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności. Na obecną chwilę kibice kupili już trzy tysiące wejściówek. - Bilety na najlepsze według fanów miejsca, te w sektorach centralnych, sprzedały się w kilka dni - powiedziała zadowolona Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechnika Warszawska S.A. - Choć do meczu został jeszcze miesiąc, pracujemy już nad jego scenariuszem. Nie mam tu na myśli wydarzeń na boisku, bo na nie nie mamy wpływu. Mówię o oprawie i niespodziankach dla fanów - uśmiechnęła się.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów zainauguruje 100-lecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Uroczyste obchody tego ważnego dla największej polskiej uczelni technicznej święta będą trwały cały rok. - W związku z inauguracją 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej spodziewamy się na meczu wielu znakomitości - zdradziła prezes Dolecka. - Jestem dumna, że nasz klub weźmie udział w obchodach tego święta - stwierdziła.

Kibice, którzy nie mają jeszcze biletów, a chcieliby na żywo obejrzeć mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów, powinni się pospieszyć. - Bilety na to spotkanie będzie świetnym prezentem na święta - zasugerowała prezes Jolanta Dolecka.


Fot.: Anna Klepaczko