ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Hit już za miesiąc. Zainauguruje ważne obchody


Dokładnie za miesiąc w Warszawie dojdzie do siatkarskiego hitu. 11 stycznia AZS Politechnika Warszawska w hali Torwaru podejmie mistrza Polski - PGE Skrę Bełchatów. Bilety na ten mecz sprzedają się jak ciepłe bułeczki.

Na spotkaniu z drużyną Skry, w której składzie są mistrzowie świata: Mariusz Wlazły, Michał Winiarski, Karol Kłos i Andrzej Wrona, organizatorzy spodziewają się kompletu publiczności. Na obecną chwilę kibice kupili już trzy tysiące wejściówek. - Bilety na najlepsze według fanów miejsca, te w sektorach centralnych, sprzedały się w kilka dni - powiedziała zadowolona Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechnika Warszawska S.A. - Choć do meczu został jeszcze miesiąc, pracujemy już nad jego scenariuszem. Nie mam tu na myśli wydarzeń na boisku, bo na nie nie mamy wpływu. Mówię o oprawie i niespodziankach dla fanów - uśmiechnęła się.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów zainauguruje 100-lecie Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Uroczyste obchody tego ważnego dla największej polskiej uczelni technicznej święta będą trwały cały rok. - W związku z inauguracją 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej spodziewamy się na meczu wielu znakomitości - zdradziła prezes Dolecka. - Jestem dumna, że nasz klub weźmie udział w obchodach tego święta - stwierdziła.

Kibice, którzy nie mają jeszcze biletów, a chcieliby na żywo obejrzeć mecz AZS Politechnika Warszawska - PGE Skra Bełchatów, powinni się pospieszyć. - Bilety na to spotkanie będzie świetnym prezentem na święta - zasugerowała prezes Jolanta Dolecka.


Fot.: Anna Klepaczko