ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Home Invest razem z Politechniką


W sezonie 2014/2015 AZS Politechnikę Warszawską wspierać będzie firma Home Invest. To już czwarty nowy partner naszego klubu.- Dlaczego zdecydowali się Państwo na wsparcie zespołu?
Grzegorz Barbachowski, prezes Home Invest Sp. z o.o.: Decydując się na wsparcie sportu, czyli zespołu siatkówki męskiej liczymy na budowanie jeszcze lepszego wizerunku marki Home Invest oraz na potencjalny zwrot z dokonanej inwestycji poprzez możliwość pozyskania większej liczby klientów na nasze mieszkania. Liczymy, że jest to odpowiednia droga do komunikacji z naszymi potencjalnymi klientami

- Jakie korzyści - Pana zdaniem - płyną z faktu sponsorowania drużyny?

Doświadczenia firm, które zaangażowały się w sponsoring sportowy mówią, że jest to dobry sposób na wzmacnianie rozpoznawalności marki danego sponsora, co wpływa również pozytywnie na podejmowane decyzje przez potencjalnych klientów. Budowanie pozycji marki Home Invest poprzez sponsoring sportowy przyniesie w przyszłości korzyści większe niż inne nasze działania marketingowe. Dzięki transmisjom telewizyjnym można trafić do większej grupy klientów, a kibice przebywający na meczach identyfikują się z marką danego sponsora, ponieważ utożsamiają ją z ulubionym sportowcem czy ulubioną drużyną.

Czy jest Pan siatkarskim kibicem? Co może Pan powiedzieć o atmosferze towarzyszącej meczom?

Tak jestem kibicem siatkarskim. Atmosfera na meczach siatkówki jest niepowtarzalna. Siatkarska publiczność w Polsce jest uznawana za jedną z najlepszych na świecie, osobiście zgadzam się z tym stwierdzeniem. Na mecze siatkówki możemy wybrać się z całą rodziną, ponieważ w porównaniu z innymi dyscyplinami sportu, kibice siatkarscy są niezwykle entuzjastyczni i kulturalni. Każdemu kto nie był jeszcze na meczu siatkówki polecam aby się tam wybrał będzie to na pewno niezapomniane przeżycie.


W jaki sposób zachęciłby Pan innych do zaangażowania się w finansowe wsparcie siatkówki?

Wsparcie finansowe sportu, a w szczególności siatkówki to niewątpliwy prestiż dla firm oraz instytucji. Siatkówka to dyscyplina bardzo popularna w Polsce. Dzięki odnoszonym w ostatnich latach sukcesom z roku na rok zyskuje coraz większe grono kibiców. Kibice siatkarscy silnie utożsamiają się z klubami, czy reprezentacją a co za tym idzie również ze sponsorami.


Fot.: www.azspw.com