Hotele WAM sponsorem AZS Politechniki

AZS Politechnika Warszawska pozyskała kolejnego sponsora. Stołeczny klub do końca sezonu 2015/2016 wspierać będzie Grupa Hoteli WAM.

- Mam przyjemność przedstawić kibicom nowego partnera - Grupę Hoteli WAM - zakomunikował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Dzięki współpracy nasi siatkarze w kilku miastach, w których rozgrywają mecze PlusLigi, zatrzymają się w hotelach Grupy WAM, co zagwarantuje im komfort i wygodę - powiedział. - My natomiast zapewnimy Grupie WAM reklamę. Liczymy na to, że nasi fani, jadąc do Krakowa, Gdyni, Poznania czy Wrocławia, wybiorą hotel sponsora swojego ulubionego klubu - dodał.

Grupa polskich Hoteli WAM to połączenie klasyki z nowoczesnością charakteryzujące się doskonałą lokalizacją obiektów, która pozwala beztrosko korzystać z atrakcji najpiękniejszych miast Polski. Do sieci należą wyjątkowe dwu- i trzygwiazdkowe hotele, a także obiekt hotelowy Cassubia na Helu. Są to miejsca idealne zarówno dla podróżujących w celach biznesowych, jak i turystyczno-wypoczynkowych. Na szczególną uwagę zasługuje trzygwiazdkowy hotel Hetman w Rzeszowie, w którym siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej po wygranym meczu będą mogli zrelaksować się w wygodnych pokojach oraz skorzystać z posiadanej przez hotel strefy relaksu.

Hotele WAM swoim gościom oferują przestronne, wyposażone pokoje, zaprojektowane tak, aby cieszyć się wygodą i prywatnością, ale także spełniające wysokie wymagania biznesowego środowiska. Misją personelu Hoteli WAM jest zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi, a także komfortu i bezpieczeństwa gości w korzystnej cenie.

Hotele Wam do dyspozycji gości oddają nowoczesne pomieszczenia konferencyjne, stwarzające profesjonalne warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i szkoleń. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy internet. Nowy sponsor AZS Politechniki Warszawskiej posiada doświadczenie w organizacji licznych imprez o różnym charakterze i wielkości.

Mając na uwadze dobro swoich gości oraz nieustanny rozwój firmy, Grupa WAM podejmuje wyzwania społecznie odpowiedzialnego biznesu. Angażuje się w projekty głównie w obszarze ochrony środowiska naturalnego oraz pomocy lokalnym społecznościom i fundacjom. 


Fot.: www.azspw.com