ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Hotele WAM sponsorem AZS Politechniki

AZS Politechnika Warszawska pozyskała kolejnego sponsora. Stołeczny klub do końca sezonu 2015/2016 wspierać będzie Grupa Hoteli WAM.

- Mam przyjemność przedstawić kibicom nowego partnera - Grupę Hoteli WAM - zakomunikował Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - Dzięki współpracy nasi siatkarze w kilku miastach, w których rozgrywają mecze PlusLigi, zatrzymają się w hotelach Grupy WAM, co zagwarantuje im komfort i wygodę - powiedział. - My natomiast zapewnimy Grupie WAM reklamę. Liczymy na to, że nasi fani, jadąc do Krakowa, Gdyni, Poznania czy Wrocławia, wybiorą hotel sponsora swojego ulubionego klubu - dodał.

Grupa polskich Hoteli WAM to połączenie klasyki z nowoczesnością charakteryzujące się doskonałą lokalizacją obiektów, która pozwala beztrosko korzystać z atrakcji najpiękniejszych miast Polski. Do sieci należą wyjątkowe dwu- i trzygwiazdkowe hotele, a także obiekt hotelowy Cassubia na Helu. Są to miejsca idealne zarówno dla podróżujących w celach biznesowych, jak i turystyczno-wypoczynkowych. Na szczególną uwagę zasługuje trzygwiazdkowy hotel Hetman w Rzeszowie, w którym siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej po wygranym meczu będą mogli zrelaksować się w wygodnych pokojach oraz skorzystać z posiadanej przez hotel strefy relaksu.

Hotele WAM swoim gościom oferują przestronne, wyposażone pokoje, zaprojektowane tak, aby cieszyć się wygodą i prywatnością, ale także spełniające wysokie wymagania biznesowego środowiska. Misją personelu Hoteli WAM jest zapewnienie profesjonalnej i przyjaznej obsługi, a także komfortu i bezpieczeństwa gości w korzystnej cenie.

Hotele Wam do dyspozycji gości oddają nowoczesne pomieszczenia konferencyjne, stwarzające profesjonalne warunki do organizacji konferencji, spotkań biznesowych i szkoleń. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy internet. Nowy sponsor AZS Politechniki Warszawskiej posiada doświadczenie w organizacji licznych imprez o różnym charakterze i wielkości.

Mając na uwadze dobro swoich gości oraz nieustanny rozwój firmy, Grupa WAM podejmuje wyzwania społecznie odpowiedzialnego biznesu. Angażuje się w projekty głównie w obszarze ochrony środowiska naturalnego oraz pomocy lokalnym społecznościom i fundacjom. 


Fot.: www.azspw.com