Inauguracja PlusLigi w Warszawie. Bilety w sprzedaży

W sobotę 11 października AZS Politechnika Warszawska rozegra pierwszy w sezonie 2014/2015 mecz PlusLigi przed własną publicznością. W drugiej kolejce rozgrywek Inżynierowie zmierzą się z drużyną Effectora Kielce.

Sprzedaż prowadzona jest przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Cena biletów to: 35 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe) na miejsca na płycie boiska (sektor H) oraz 30 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe) na miejsca na trybunach górnych (sektory A-E).

W sprzedaży są również bilety na dwa kolejne spotkania naszej drużyny: z AZS-em Częstochowa i Asseco Resovią Rzeszów. - Październik to świetny czas dla kibiców siatkówki w naszym mieście. Po długiej przerwie wracamy do gry w PlusLidze, a meczów będzie sporo - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - W sobotę 11 października zagramy z Effectorem, cztery dni później - z ekipą z Częstochowy, a 29 października - z Asseco Resovią Rzeszów, w której składzie jest kilku mistrzów świata. Do zobaczeniach w halach - zachęcił.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce rozpocznie się o 18.00. Zapraszamy!

KUP BILETY NA MECZ


Fot.: Anna Klepaczko