ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Inauguracja PlusLigi w Warszawie. Bilety w sprzedaży

W sobotę 11 października AZS Politechnika Warszawska rozegra pierwszy w sezonie 2014/2015 mecz PlusLigi przed własną publicznością. W drugiej kolejce rozgrywek Inżynierowie zmierzą się z drużyną Effectora Kielce.

Sprzedaż prowadzona jest przez Internet oraz w Sklepie Kibica, który mieści się przy ul. Waryńskiego 12a. Cena biletów to: 35 zł (normalne) i 25 zł (ulgowe) na miejsca na płycie boiska (sektor H) oraz 30 zł (normalne) i 20 zł (ulgowe) na miejsca na trybunach górnych (sektory A-E).

W sprzedaży są również bilety na dwa kolejne spotkania naszej drużyny: z AZS-em Częstochowa i Asseco Resovią Rzeszów. - Październik to świetny czas dla kibiców siatkówki w naszym mieście. Po długiej przerwie wracamy do gry w PlusLidze, a meczów będzie sporo - powiedział Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. - W sobotę 11 października zagramy z Effectorem, cztery dni później - z ekipą z Częstochowy, a 29 października - z Asseco Resovią Rzeszów, w której składzie jest kilku mistrzów świata. Do zobaczeniach w halach - zachęcił.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Effector Kielce rozpocznie się o 18.00. Zapraszamy!

KUP BILETY NA MECZ


Fot.: Anna Klepaczko