ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

Inżynierowie ćwiczyli z gwiazdą fitness


W poniedziałek 6 października siatkarze AZS Politechniki Warszawskiej gościli na treningu Sylwię Wiesenberg. Światowej sławy instruktorka fitness dała Inżynierom niezły wycisk.


Siatkarze naszej drużyny, mimo zmęczenia, byli zachwyceni zajęciami. Nic w tym dziwnego, wszak Sylwia Wiesenberg to bardzo atrakcyjna i wysportowana kobieta. - Miałem problem, żeby wstać z łóżka, ale... trening był rewelacyjny - ocenił Patryk Strzeżek, atakujący AZS Politechniki. - Nie spodziewałem się, że godzinne zajęcia mogą być aż tak wyczerpujące - dodał. - Bardzo lubimy swój zawód i swoje treningi, ale czasem urozmaicenie jest wskazane. Było naprawdę miło - podsumował.

Inżynierowie byli pod wrażeniem nie tylko treningu, ale i charyzmatycznej trenerki. - Sylwia to pełna energii, przesympatyczna osoba. Trening z nią to prawdziwa przyjemność - stwierdził Patryk Strzeżek. - Dodatkowo to piękna kobieta. Ja jestem zajęty (serdecznie pozdrawiam moją dziewczynę), ale moi młodsi koledzy na pewno nie mogli spać. I to nie z powodu bolących nóg - zakończył z szerokim uśmiechem na ustach.

Sylwia Wiesenberg jest twórczynią unikatowej metody ćwiczeń, nazwanej przez autorkę Tonique. Jest również producentką DVD z ćwiczeniami fitness, które osobiście prezentuje. Regularnie prowadzi też stronę internetową i blog poświęcony stylowi życia - Tonique Woman. Oryginalna metoda ćwiczeń jej autorstwa jest tematem wielu publikacji, a ona sama wielokrotnie pojawia się w telewizji jako ekspert, udzielając porad dotyczących fitnessu, trybu życia, zdrowia i odżywiania.

Trening siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej z Sylwią Wiesenberg zorganizowany został na potrzeby programu Atleci. Już wkrótce więc jego fragmenty zobaczyć będzie można w telewizji Polsat Sport.


Fot.: www.instagram.com/sylwia_tonique