Inżynierowie zagrają o turniej finałowy Pucharu Polski


AZS Politechnika Warszawska w środę 7 stycznia rozegra mecz decydujący o awansie do turnieju finałowego Pucharu Polski. Siatkarze Jakuba Bednaruka na wyjeździe zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów.


Inżynierowie udział w rozgrywkach o Puchar Polski rozpoczęli od 1/8 finału. W meczu tym 3-0 pokonali Cerrad Czarnych Radom. Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. W ćwierćfinale bowiem ich rywalem będzie naszpikowana gwiazdami siatkówki Asseco Resovia Rzeszów. - Chcielibyśmy sprawić niespodziankę - słychać głosy w szeregach naszej drużyny. Zawodnicy nie załamali się ostatnią ligową porażką z Cuprum Lubin i są bojowo nastawieni. Wszak od sporego sukcesu, jakim byłby dla nich awans do turnieju finałowego Pucharu Polski, dzieli ich tylko krok.

Trener Jakub Bednaruk będzie chciał zaskoczyć Asseco Resovię. Czym? Tego nie może zdradzić. Jedno jest jednak pewne: jego młodzi siatkarze wyjdą na boisko i nie przestraszą się pięciu mistrzów świata po drugiej stronie siatki. Zagrają tak, jak najlepiej potrafią.

Mecz rozpocznie się o godz. 18.00.


Fot.: Tomasz Adamaszek