J.W. Construction wraca do ONICO Warszawa

J.W. Construction wraca do ONICO Warszawa

Spółka J.W. Construction ponownie dołącza do sponsorów drużyny ONICO Warszawa. Przedstawiciele firmy podpisali nową umowę sponsorską, która będzie obowiązywać w nadchodzącym sezonie PlusLigi. Witamy na pokładzie!

– Jako prezes ONICO Warszawa czuję się zaszczycona, że biznesmen z osiągnięciami najwyższej klasy, jakim jest pan Józef Wojciechowski, dołączył wraz ze swoją firmą do sponsorów naszej drużyny – powiedziała prezes ONICO Warszawa, Jolanta Dolecka.

Firma była związana zespołem ONICO Warszawa dwukrotnie. W sezonie 2008/2009 J.W. Construction Holding SA było sponsorem tytularnym warszawskiej drużyny, a w następnych latach znalazło się w gronie kilkudziesięciu sponsorów klubu. W tym roku władze spółki podpisały nie tylko nową umowę sponsorską, lecz także umowę najmu wyjątkowej loży.

– Zawsze wierzyłem w ideę gry zespołowej i potencjał, jaki wiąże się ze wspólnym działaniem. Dlatego bardzo cieszę się, że ponownie będziemy wspierać drużynę ONICO Warszawa. To bardzo obiecujący zespół i jestem przekonany, że w nadchodzącym sezonie odniesie wiele sukcesów – powiedział Józef Wojciechowski, Przewodniczący Rady Nadzorczej J.W. Construction Holding S.A.

Pakiet SKYBOX to nowość w eventowej ofercie ONICO Warszawa. Specjalne loże, mieszczące kilkunastu gości, znajdują się w najlepszych punktach widokowych warszawskiej hali COS Torwar. W prywatnej strefie na kibiców czekać będą wyjątkowe udogodnienia, które sprawią, że mecze podopiecznych trenera Stephane’a Antigi staną się gwarancją najwyższego komfortu.

J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych deweloperów mieszkaniowych w Polsce, lider na stołecznym rynku mieszkaniowym, gdzie prowadzi działalność od 1993 roku.Realizuje inwestycje także w kilku miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Gdyni, Szczecinie czy Katowicach. Firma została wyróżniona wieloma nagrodami, które świadczą o wysokiej jakości wykonania oraz zaufaniu wśród klientów. J.W. Construction Holding SA jest również zwycięzcą prestiżowego rankingu największych deweloperów w Europie Środkowej i Wschodniej, stworzonego przez Eurobild CEE. Spółka aktywna jest także na rynku nieruchomości komercyjnych i luksusowych, m.in. jako właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa, Hotel Dana oraz inwestor realizujący projekty aparthotelowo-komercyjne.

Więcej informacji dostępne na stronie www.jwc.pl.