ONICO JW Construction MB Motors PLUS ONICO Dworzec Online ONICO Damons Sportowa Warszawa Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie
ONICO ONICO ONICO MB Motors PLUS PLUS Port Praski FIVB Global Express Robico iTaxi Tramwaje Warszawskie Polonus Damons

J.W. Construction gra z ONICO Warszawa

Fot. Jakub Ćmil
J.W. Construction to jeden z największych sponsorów ONICO. Firma wspiera nasz klub od kilku lat, a w tym sezonie dzięki niej udało się m.in. zorganizować 3. edycję ONICO Warszawa Business Club.

J.W. Construction to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Od początku istnienia firma ta wybudowała ponad 30 tysięcy mieszkań i 490 domów jednorodzinnych. Ma na swoim koncie ponad 66 inwestycji w ośmiu największych miastach Polski – m.in. w Warszawie, Katowicach i Gdyni. J.W. Construction od 17 lat działa także w branży hotelowej i aparthotelowej. Jest właścicielem i zarządza takimi luksusowymi obiektami jak Czarny Potok Resort&Spa and Conference w Krynicy Zdroju czy Hotel Dana w Szczecinie i hotel apartamentowy w Warszawie - Varsovia Apartamenty. Planuje też budowę hotelu premium w imponującym przedwojennym budynku w Krakowie. 

Współpraca stołecznego klubu z deweloperem funkcjonuje z powodzeniem od lat. W tym sezonie – podobnie jak w kilku poprzednich – wspiera on ONICO jako jeden z największych sponsorów. Dzięki gościnności J.W. Construction udało się zorganizować 3. edycję ONICO Warszawa Business Club. Uroczysta kolacja dla sponsorów, której gościem specjalnym był Bartosz Kurek, odbyła się w restauracji First Floor Restaurant w aparthotelu Varsovia.

- Współpraca z tym sponsorem trwa od wielu lat. Był on z nami nawet w słabszych sportowo czasach, a teraz też możemy liczyć na jego wsparcie. W tym sezonie zdobyliśmy srebrny medal PlusLigi, co jest historycznym sukcesem klubu, i cieszymy się, że mogliśmy go odnieść wraz z J.W. Construction – powiedział Adam Polak, wiceprezes ONICO Warszawa.

- To dla nas wielka przyjemność wspierać klub ONICO. Jesteśmy wręcz zaprzyjaźnieni z siatkarzami i gorąco kibicujemy im w hali Torwar podczas meczów stołecznej drużyny. Cieszymy się z sukcesów i trzymamy kciuki za udany sezon. – mówi Małgorzata Ostrowska, członek Zarządu i Dyrektor Pionu Marketingu i Sprzedaży w J.W. Construction.